Rodomas vienas produktas

Taupyklė Knyga Žodynas

17.40

Originali ir itin slapta taupyklė. Iš išorės ji atrodo tarsi dar viena knyga lentynoje. Tačiau atvertus pasimato taupyklės spyna. Vienintelis dalykas, kurį liks padaryti, tai saugiai paslėpti raktą nuo jos spynos.

Gera dovana knygų mylėtojui, poliglotui ir bukinistui. Tegu šioje taupyklėje Knyga Žodynas taupomos santaupos padeda įsigyti originaliausius knygų leidimus.

Galima raudona arba juoda spalva.

Išmatavimai: 19 x 11.5 x 5.4 cm

Boso puodelis XL

9.87

Šis išskirtinio dydžio puodelis – puiki dovana tvirto charakterio žmonėms, mėgstantiems vadovauti. Puodelis tiek savo įsimintinu dizainu, tiek ir netradiciniu dydžiu leis kiekvienam pasijausti išties ypatingu!

Puodelis su kasteto ąsele

9.47

Ieškote dovanos tvirto charakterio žmogui – draugui, o gal bosui ar kolegai? Tokiu atveju šis puodelis su kastetu taps ne tik pravarčiu kasdieniniu įrankiu, bet ir savitu žmogaus charakterio tvirtumo atspindžiu.

XXL alaus taurė „Batas“

10.97

Linksma ir išskirtinė taurė – batas. Jei norite nudžiuginti tėtį ar draugą tuomet pasirinkite šią praktišką dovaną. Į taurę telpa net 800 ml mėgstamo gėrimo! Norėdami palikti didesnį įspūdi prieš dovanodami taurę galiite pripildyti.

Puodelis „Kastetas“

9.67

Puodelis su kasteto ąsele ir kraujo imitacija yra skirtas tikram kovotojui! Dovanokite jį žmogui, kuris nėra pralaimėjęs nei vienos kovos ne būtinai gatvėje, bet ir karjeroje ar darbe!

  • Apytiksliai išmatavimai: 14 x 10,5 x 8,5 cm.
  • Apytikslė maksimali talpa: 350 ml.

Alaus bokalas – treniruoklis

9.89

Didelis bokalas kartu su pirštų ir delno treniruokliu taps ne tik praktiška dovana žmogui mėgstančiam alų, bet ir juokingas pokštas, nes gerdamas alų gavėjas galės treniruoti savo delną ir pirštus.

Metalinė gertuvė

8.73

Elegantiška ir skoninga gertuvė – puiki dovana pilnamečiui vaikinui ar vyrui, kuris mėgsta tauriuosius gėrimus. Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas.

10 taurelių su mediniu stovu

17.99

Stilingas taurelių stovas su jame esančių 10 stiklinių taurelių – puiki dovana žmogui mėgstančiam tauriuosius gėrimus. Tai ne tik graži namų dekoro detalė, bet ir praktiškas daiktas leisiantis saugiai ir tvarkingai laikyti stiklines taureles.

Medinių žodžių rinkinys „Thank you“

21.00

Žodžių rinkinys „Thank you“ gali būti iš tiesų puiki ir originali dovana žmogui, kuriam norite išreikšti padėką. Apytiksliai šio rinkinio išmatavimai (aukštis, ilgis, plotis) yra 15 x 78 x 2 cm.

Puodelis „Granata“

12.48

Puiki dovana vyrams ir vaikinams – granatos formos puodelis. Su šiuo puodeliu vyriškosios lyties atstovas jausis saugus darbe ir namuose. Jeigu darbe erzins piktas direktorius, o namuose išdykę vaikai, granatos sprogdinti neprireiks. Tereikės atsidaryti šį originalų puodelį ir nusiraminti išgėrus mėgstamo gėrimo.

XL puodelis alaus mėgėjui

10.97

Šmaikštus puodelis su originaliu užrašu „I wish this was a beer“ pralinksmins bet kurį alų mėgstantį stipriosios lyties atstovą. Negana to, puodelis yra XL dydžio, tai reiškia, jog net jo dydis pritaikytas tikram vyrui. Šis puodelis alaus mėgėjui yra porcelianinis. Jo talpa yra net 700 ml! Apytiksliai puodelio matmenys (skersmuo x aukštis) – 11 x 13 cm.

Medinis pastatomas žodis „Ačiū“

11.00

Dovanokite medinį pastatomą žodį „Ačiū“ prie rėmelio su ypatinga nuotrauka ir tokia dovana taps iš tiesų originalia namų dekoracija bet kokia proga. Šio pastatomo žodžio apytikslis dydis (aukštis, ilgis, plotis) yra 23 x 10 x 2 cm.

Picos žirklės su mentele

7.99

Ieškote dovanos žmogui, kuris mėgsta tiek kepti, tiek ir skanauti picą? Tokiu atveju šis įrankis jam bus puiki dovana, palengvinsianti tik ką iškeptos picos pjaustymą ir pateikimą. Šis universalus įrankis padės ne tik patogiai padalinti picą į lygias dalis, bet ir leis jas iškart pakelti mentele, taip serviruojant picos gabalėlius kiekvienam prie stalo sėdinčiam žmogui. Šios iš silikono bei nerūdijančio plieno pagamintos žirklės su mentele gali būti keleto skirtingų spalvų, todėl mėgstamą variantą ras kiekvienas!