Rodoma 1–15 produktų - viso yra 30

Puodelis su maža gertuve

10.87

Originalus puodelis, tinkantis žmonėms, kurie mėgsta tauriuosius gėrimus. Jeigu norite suteikti galimybę nepastebimai draugui, šeimos nariui ar kolegai pasigardinti kavą lašeliu mėgstamo gėrimo – šis puodelis yra tai, ko ieškote!

Nešiojamo kompiuterio padėklas „I love my home“

12.99

Šis padėklas – pagalvė nešiojamam kompiuteriui yra puiki dovana bet kokio amžiaus žmogui, kuris naudojasi kompiuteriu ne tik sėdėdamas prie stalo. Šis padėklas išgelbės nuo daugybės nepatogumų – kompiuteris nekais padėtas ant kieto paviršiaus, o dovanos gavėjui bus daug patogiau naršyti, žaisti ar dirbti kompiuteriu.

Pigiau!

Taupyklė Sulamdyta skardinė

5.17 4.68

Taupyklė, kuri savo forma primena sulamdytą skardinę padės originaliai taupyti. Tai sidabrinės spalvos keramikinė taupyklė, kuri neišsišoka savo dizainu todėl pritiks kiekviename interjere.

Išmatavimai: 11.5 x 10 cm

Rėmelis – dėžutė alaus kamšteliams

8.74

Atsibodo namuose besimėtantys gėrimų kamšteliai? O gal tiesiog ieškote originalios dekoracijos namams? Jei taip, tuomet ši pakabinama dėžutė su stiklu – pats tinkamiausias pasirinkimas. Ši šmaikšti dėžutė – rėmelis taps ne tik kamštelių kaupimo vieta, bet ir stilinga namų dekoracija.

Taip pat galite įsigyti:
Dėžutę – rėmelį vyno kamščiams. Spauskite čia.
Dėžutę – rėmelį vyno ir alaus kamšteliams. Spauskite čia. 

Boso puodelis XL

9.87

Šis išskirtinio dydžio puodelis – puiki dovana tvirto charakterio žmonėms, mėgstantiems vadovauti. Puodelis tiek savo įsimintinu dizainu, tiek ir netradiciniu dydžiu leis kiekvienam pasijausti išties ypatingu!

Puodelis su kasteto ąsele

9.47

Ieškote dovanos tvirto charakterio žmogui – draugui, o gal bosui ar kolegai? Tokiu atveju šis puodelis su kastetu taps ne tik pravarčiu kasdieniniu įrankiu, bet ir savitu žmogaus charakterio tvirtumo atspindžiu.

Puodelis „Kastetas“

9.67

Puodelis su kasteto ąsele ir kraujo imitacija yra skirtas tikram kovotojui! Dovanokite jį žmogui, kuris nėra pralaimėjęs nei vienos kovos ne būtinai gatvėje, bet ir karjeroje ar darbe!

  • Apytiksliai išmatavimai: 14 x 10,5 x 8,5 cm.
  • Apytikslė maksimali talpa: 350 ml.

Metalinė gertuvė

8.73

Elegantiška ir skoninga gertuvė – puiki dovana pilnamečiui vaikinui ar vyrui, kuris mėgsta tauriuosius gėrimus. Metalinė gertuvė pravers ne tik šventėse ar kelionėse, bet ir netikėtiems gyvenimo atvejams, kuomet turėti šlakelį tauraus gėrimo būtų lyg išsigelbėjimas.

10 taurelių su mediniu stovu

17.99

Stilingas taurelių stovas su jame esančių 10 stiklinių taurelių – puiki dovana žmogui mėgstančiam tauriuosius gėrimus. Tai ne tik graži namų dekoro detalė, bet ir praktiškas daiktas leisiantis saugiai ir tvarkingai laikyti stiklines taureles.

Medinių žodžių rinkinys „Thank you“

21.00

Žodžių rinkinys „Thank you“ gali būti iš tiesų puiki ir originali dovana žmogui, kuriam norite išreikšti padėką. Apytiksliai šio rinkinio išmatavimai (aukštis, ilgis, plotis) yra 15 x 78 x 2 cm.

Puodelis „Granata“

12.48

Puiki dovana vyrams ir vaikinams – granatos formos puodelis. Su šiuo puodeliu vyriškosios lyties atstovas jausis saugus darbe ir namuose. Jeigu darbe erzins piktas direktorius, o namuose išdykę vaikai, granatos sprogdinti neprireiks. Tereikės atsidaryti šį originalų puodelį ir nusiraminti išgėrus mėgstamo gėrimo.

Medinis pastatomas žodis „Ačiū“

11.00

Dovanokite medinį pastatomą žodį „Ačiū“ prie rėmelio su ypatinga nuotrauka ir tokia dovana taps iš tiesų originalia namų dekoracija bet kokia proga. Šio pastatomo žodžio apytikslis dydis (aukštis, ilgis, plotis) yra 23 x 10 x 2 cm.

Picos žirklės su mentele

7.99

Ieškote dovanos žmogui, kuris mėgsta tiek kepti, tiek ir skanauti picą? Tokiu atveju šis įrankis jam bus puiki dovana, palengvinsianti tik ką iškeptos picos pjaustymą ir pateikimą. Šis universalus įrankis padės ne tik patogiai padalinti picą į lygias dalis, bet ir leis jas iškart pakelti mentele, taip serviruojant picos gabalėlius kiekvienam prie stalo sėdinčiam žmogui. Šios iš silikono bei nerūdijančio plieno pagamintos žirklės su mentele gali būti keleto skirtingų spalvų, todėl mėgstamą variantą ras kiekvienas!

Stikliukas „Seksuali figūra“

3.29

Taurelė „Seksuali figūra“ – ideali dovana žmonėms, turintiems puikų humoro jausmą! Šis unikalios išvaizdos stikliukas praskaidrins kiekvieną vakarėlį, žavėdamas savo originalia forma, priversiančia nusišypsoti kiekvieną.