Rodomi 1–15 produktai - viso yra 55

Medinis nuotraukų rėmelis

34.87

Šis rėmelis puikus pasirinkimas norintiems nustebinti artimuosius. Jis žavi ne tik savo moderniu dizainu, bet ir panaudojimo galimybėmis, rėmelyje galima sudėti 14 fotografijų ir užpildyti tuščias namų erdves.

6 nuotraukų rėmelis „Meilė“

30.00

Įrėminkite 6 nuotraukas į nuostabų rankų darbo rėmelį su žodžiu „Meilė“. Rėmelyje telpa 6 nuotraukos, kurių išmatavimai yra 9 x 14 cm. Viso rėmelio apytiksliai išmatavimai (aukštis, ilgis, plotis) yra 36 x 48 x 1 cm.

Rėmelis 9 nuotraukoms

14.87

Dailus nuotraukų rėmelis – koliažas puikiai papuoš visus namus. Nudžiuginkite artimuosius įteikdami Jiems įsimintinas akimirkas! Rėmelyje yra vietos 9-ioms nuotraukos, tad tai puiki galimybė pasidalinti keliais gyvenimo momentais.

Nuotraukų išmatavimai: 10 x 15 cm

Rėmelio išmatavimai: 46 x 45.5 x 2 cm

Rankdarbių rinkinys

18.87

Ieškote dovanos kūrybingai asmenybei, mėgstančiai įvairius rankdarbius? Tokiu atveju šis rankdarbių rinkinys – tiesiog idealus pasirinkimas, maksimaliai atitiksiantis būtent tokio tipo žmogaus lūkesčius.

6 nuotraukų rėmelis „Jaukumas namuose“

17.43

Nuotraukų rėmelis, kuris kiekvieną erdvę gali paversti jaukia. „Jaukumas namuose“ rėmelis yra ne tik dailus, bet ir originalus – jame nuotraukos tvirtinamos ant virvelių su segtukais tarsi vaikystėje. Išsaugokime gražiausias akimirkas ir papuoškime jomis namus!

Nuotraukų rėmelis Barokinis koliažas

8.49

Barokinis nuotraukų rėmelis leis jausti prabangos ir malonaus gyvenimo jausmą kas kartą pažvelgus į jame įamžintas akimirkas. 5 nuotraukų koliažas iš artimiausių žmonių nuotraukų – gera ir maloni dovana.

Pagamintas iš plastiko rėmelis gali būti kabinamas horizontalioje padėtyje arba statomas ant stalo.

Išmatavimai: 32.5 x 26 x 3 cm

2 nuotraukų rėmelis „Mes“

16.99

Originalus rankų darbo rėmelis yra puiki dovana antrai pusei, šeimos nariui ar kitam brangiam žmogui. Apytiksliai rėmelio išmatavimai (aukštis, ilgis, plotis) yra 11 x 49,5 x 1,5 cm.

Pigiau!

Nuotraukų rėmelis Akiniai nuo saulės

4.004.49

Kūrybiški rėmeliai sukurti taip, kad primintų vasarą, šilumą, saulę ir atostogas. Eksponuokite mieliausias įamžintas akimirkas spalvotuose rėmeliuose, kurių dizainas primena akinius nuo saulės.

Rėmeliuose telpa dvi nuotraukos, kurių išmatavimai 9 x 12 cm

3 nuotraukų rėmelis „Meilė“

25.00

Ieškote unikalios dovanos šeimai, draugams ar mylimam žmogui? Jei taip, tai unikalus rankų darbo rėmelis su užrašu „Meilė“ taps nepakartojama dekoracija namams, kuri primins pačias gražiausias akimirkas.

Rėmelis yra ypatingas tuo, jog neturi įprasto stiklo, todėl įrėmintos nuotraukos atrodys itin natūraliai ir skoningai. Nuotraukas galite įklijuoti iš kitos rėmelio pusės lipnia juostele ar kitomis priemonėmis.

Rėmelis apytiksliai išmatavimai (ilgis, aukštis, plotis) yra 60 x 32 x 1 cm.

10 nuotraukų rėmelis „Šeima“

39.00

Stilingas rankų darbo nuotraukų rėmelis su žodžiu „Šeima“ yra puiki dovana kiekvieniems namams!

Rėmelis talpina:

  • 4 nuotraukas, kurių išmatavimai – 17 x 12 cm;
  • 6 nuotraukas, kurių išmatavimai – 14 x 9 cm.

Viso rėmelio apytiksliai išmatavimai (aukštis, ilgis, plotis) yra 38 x 75 x 1 cm.

10 nuotraukų rėmelis „Tu mano meilė“

39.00

Rankų darbo medinis nuotraukų rėmelis su užrašu „Tu mano meilė“ sužavės kiekvieną savo unikalumu ir dailiai įrėmins pačias gražiausias akimirkas. Rėmelio apytiksliai išmatavimai (aukštis,ilgis,plotis) yra 39 x 75 x 1 cm.

Šiame rėmelyje telpa:

  • 6 nuotraukos (9 x 14 cm);
  • 4 nuotraukos (12 x 17 cm).