Rezultatų: 11

Pagalvė „Vyras“

25.99

Ieškote dovanos draugei ar sesei, kuri neturi vaikino ar vyro? O galbūt vyras ar vaikinas būna dažnai išvykęs? Jei taip, tuomet turite galimybę ne tik pralinksminti merginą dovana, bet ir pagerinti Jos miego kokybę! Padovanokite pagalvę „Vyras“ ir jei daugiau niekada neteks miegoti vienai.

Linksma pagalvė „Kakutis“

10.99

Linksma ir juokinga pagalvė „Kakutis“ yra puiki dovana ne tik vaikams, bet ir gerą humoro jausmą turintiems suaugusiems. Ši pagalvė prajuokins gavėją ir visus svečius, kurie kada nors lankysis jo namuose. „Kakutis“ yra minkštas ir švelnus, todėl atstos tikrą pagalvę. Taip pat pagalvė gali būti naudojama automobilyje ar darbe kaip linksmas suvenyras. Pagalvė pagaminta iš 100 % poliesterio ir apytiksliai yra 30 x 32 x 9 cm dydžio.

Pagalvėlė „Bučinys“

10.73

Norite maloniai nustebinti savo antrąsias puses ar šeimos narius? Ši švelni, raudona pagalvėlė kaip tik padės tai padaryti. Minkšta, antistresinė pagalvėlė puikiai derės prie namų interjero ir tuo pačiu atliks savo funkciją. Padovanokite pagalvėlę „Bučinys“ ir Jūsų artimieji tikrai liks patenkinti.

Kelioninė pagalvė kūdikiams ir vaikams

9.99

Turbūt dažnas iš mūsų naudoja kelionines pagalves, tačiau dažniausiai jos yra nepatogios ir per didelės vaikams. Ši pagalvė yra mažesnė ir pritaikyta vaikams, be to spalvinga ir žaisminga tarsi pliušinis žaislas, todėl tikrai taps geriausiu vaiko draugu, kad ir kur vaikas keliautų.

Pliušinė širdelė I love you

1.9918.37

Ši minkšta ir žavi pliušinė širdelė su meilės prisipažinimu yra keletos dydžių:

  • 10 cm;
  • 18 cm;
  • 26 cm;
  • 35 cm;
  • 60 cm .

Išsirinkite ir įteikite ją brangiausiam žmogui. Dabar jis visada turės ką apkabinti galvojant apie Jus, kai nebūsite šalia!

Padėklas nešiojamiems kompiuteriams Išparduota

Nešiojamo kompiuterio padėklas „I love my home“

12.99

Šis padėklas – pagalvė nešiojamam kompiuteriui yra puiki dovana bet kokio amžiaus žmogui, kuris naudojasi kompiuteriu ne tik sėdėdamas prie stalo. Šis padėklas išgelbės nuo daugybės nepatogumų – kompiuteris nekais padėtas ant kieto paviršiaus, o dovanos gavėjui bus daug patogiau naršyti, žaisti ar dirbti kompiuteriu.

pliusine-sirdis Išparduota

Pliušinė širdelė pagalvėlė

6.67

Ši minkšta ir žavi pliušinė širdelė yra jauki ir miela dovana. Tai ne tik dekoracija, bet gali tarnauti ir kaip pagalvėlė!

Įteikite ją brangiausiam žmogui. Dabar jis visada turės ką apkabinti galvojant apie Jus, kai nebūsite šalia!

Pigiau!
led-pagalve-zvaigzde Išparduota

Šviečianti žvaigždės formos pagalvėlė

16.99 15.99

Šviečianti žvaigždės formos pagalvėlė sukurs jaukumą Jūsų namuose. Tai miela dovana brangiam žmogui ir pagalbininkė vaikui, bijančiam tamsos. Tiesiog paspauskite įjungimo mygtuką ir džiaukitės jaukia šviesa.

Išmatavimai: 35 x 35 x 12 cm

Pagalvėlė „Pica“Pagalvė „Pica“ Išparduota

Pagalvėlė „Pica“

12.64

Ieškote dovanos picos mėgėjui? Jei taip, tuomet pagalvėlė „Pica“ yra pati tinkamiausia dovana. Šis aksesuaras bus panašus į tikrą picą, tačiau puikiai atliks ir pagrindinę pagalvės funkciją. „Pica“ ne tik prajuokins dovanos gavėją, bet ir galės būti naudojama namuose, biure ar automobilyje.

sviecianti-pagalve-sirdissirdis-sviecianti-pagalve Išparduota

Šviečianti pagalvėlė Širdelė

16.99

Padovanokite savo artimam žmogui nuostabią šviečiančią širdelės formos pagalvėlę. Tegu ir tamsią naktį jis ar ji galvoja apie jus.

Ši pagalvė geras sprendimas ir vaikų kambariui. Jei mažylis bijo tamsos – palikite ją jo kambary įjungtą per naktį, kad nelankytų baisūs sapnai.

Išmatavimai: 35 x 35 x 12 cm

sviecianti-pagalvepagalve Išparduota

Šviečianti pagalvė

16.99

Padovanokite savo artimam žmogui nuostabią šviečiančią pagalvėlę. Tegu ir tamsią naktį jis ar ji galvoja apie jus.

Ši pagalvė geras sprendimas ir vaikų kambariui. Jei mažylis bijo tamsos – palikite ją jo kambary įjungtą per naktį, kad nelankytų baisūs sapnai.

Išmatavimai: 35 x 35 cm