Visi žino, jog itin didelę dalį dovanos džiaugsmo sudaro ne tik pats dovanotas daiktas ar jo nešama vertė, bet kartu ir įpakavimas. Kūrybingas, originalus dovanos pateikimas gali padėti atskleisti dovanos esmę, tapti viena iš sudedamųjų dovanos dalių, ar net išgelbėti iš situacijos, kai dovana, rodos, nėra ypatinga.

Populiariausi pakavimo variantai

Dovanų pakavimo popierius

Sužinokite apie dovanų pakavimo popieriaus rūšis, idėjas kaip įdomiai supakuoti dovanas įprastu dovanų pakavimo popieriumi ar kaip suderinti papuošimus.

Dovanų maišeliai

Greičiausias būdas supakuoti dovaną. Dovanų maišelių pasirinkimas įvairus. Čia rasite aprašytas dovanų maišelių rūšis ir idėjų, kaip pačiam dekoruoti dovanų maišelius

Pinigų dovanojimas

Negalvokite, kad dovana „grynieji pinigai“ tai neoriginali dovana. Tereikia įdomiai pateikti dovanojamus pinigus ir garantuojame tai taps nenuobodi bei netgi linksma dovana.

Dovanų pakavimas pagal gavėją

Dovanos vaikui įpakavimas

Vaikams ypač patinka gauti dovanas, išpakavimo procesas tampa taip pat svarbus, nes nekantraujama pamatyti kas slypi viduje. Dovana skirta vaikui turi būti džiuginanti!

Dovanos vyrui įpakavimas

Pabrėžkite vyrui jo lyties pranašumą įpakuodami dovanojamą dovaną kartu su vyriškos aprangos detalėmis. Priblokškite dovanos išvaizda ir paglostysite vyro savimeilę. Nustebinkite!

Dovanos moteriai įpakavimas

Norite nupirktą dovaną supakuoti taip, kad atspindėtų gavėją, pridėti detalių parodančių, jog dovana skirta moteriai? Rasite skirtingų idėjų dovanos supakavimui, kurios nustebins moteris.

Norintiems išsiskirti

Originalus dovanų įpakavimas

Norite nustebinti išradingumu bei kūrybiškumu artimus žmones įpakavę jų dovanas? Patarimai, kaip įpakuoti dovaną be tradicinio dovanų pakavimo popieriaus, renkantis kitas neįprastas pakavimo medžiagas

Dovanojamo butelio įpakavimas

Jei dovanojate prabangų butelį alkoholinio gėrimo patariame jį įdomiai supakuoti, nesirinkti įprasto dovanų maišelio. Tai suteiks pridėtinės vertės Jūsų dovanojamai dovanai. Skaitykite kelis mūsų siūlomus patarimus butelio pakavimo idėjomis

Dovanų pakuotės papuošimai, detalės

Supakuoti dovaną į pakavimo popierių neužtenka, jeigu siekiate originalumu priblokšti dovanos gavėją. Aprašome kaip iš namuose turimų daiktų nesunkiai sukurti dovanų papuošimo detales, tinkančias įvairioms progoms.