Mergvakaris – tai šventė pasibeldžianti į kiekvienos ištekėti besirengiančios moters duris. Tradicija rengti mergvakarius yra gana nauja, ji atsirado siekiant vyrų ir moterų lyčių lygybės (vyrai bernvakarius rengia daug seniau). Mergvakaris švenčiamas, nes norima išlydėti būsimą nuotaką į šeimyninį gyvenimą, prisiminti visas kartu patirtas smagias akimirkas.

MergvakarisYra įprasta, kad mergvakarius planuoja pamergės, o nuotaka apie tai nieko nežino iki paskutinės minutės.

Būdų kaip paminėti mergvakarius yra labai daug. Vienos moterys mėgsta švęsti su trenksmu baruose ar striptizo klubuose, o kitos mieliau renkasi ramius susibūrimus su vynu draugių būryje. Labai svarbu suprasti ko nori nuotaka ir neperžengti jos nustatytų ribų, įsitikinimų, juk tai jos šventė.

Mergvakariai dažnai būna teminiai. Mėgstamiausios temos – angelai/velniai, vienuolės, policininkės, zuikučiai. Taip pat, mergvakarių metu yra žaidžiami įvairūs žaidimai.

Dažniausiai šios šventės neapsieina be dovanų. Pamergės jaunajai dovanoja mergvakario nuometą, šeimyninio gyvenimo patarimų knygas, seksualius apatinius. Tikrai neprašausite išrinkusi šmaikščią ar erotiška dovaną.

Tačiau svarbiausia – nepamirškite atkreipti dėmesį į tai, ką mėgsta nuotaka. Nes, pavyzdžiui, ji nusiteikusi prie tortą su bananu, kuris simbolizuoja vyrišką pasididžiavimą – tikrai neapsidžiaugs tokį gavusi. Būtent todėl šią šventę turi organizuoti geriausia draugė ar artima sesuo.

Dovanos būsimajai nuotakai

Pradžiugins, intriguos ir bus naudingos. Nustebinkite būsimąją nuotaką!

Mintys ir sveikinimai

Ieškote ką pasakyti dovanojant dovanas ar kviečiant į dar vieną žaidimą? Išsirinkite geriausias mintis!

Mergvakario žaidimai

Žaidimų sąrašas, kuris padės suorganizuoti linksmą šventę būsimajai nuotakai ir jos draugėms!

Mergvakario priesaika

Išsirinkite tinkamiausią priesaikos variantą, kuris nudžiugins ir nustebins būsimą nuotaką!

Mergvakario klausimynas

Klausimai, kuriais patikrinsite, ar jaunoji tikrai teka už to, kurio turėtų!

Mergvakario dekoracijos

Paruoškite šventės vietą taip, kad jos nepamirš tiek būsimoji nuotaka, tiek jos draugės!