Rodomi 1–15 produktai - viso yra 26

Baltos rožės

17.50232.50

Baltos rožės – tai gėlės, kurioms neprilygsta elegancija jokios kitos gėlės. Dovanojant baltas rožes galima išreikšti ne tik meilę, bet ir pagarbą, padėką ar atsiprašymą. Šios gėlės ypač patinka moterims, todėl baltas rožes bet kokia proga tinkama dovanoti moterims ar merginoms. Pasirinkite baltų rožių kiekį ir ilgį ir nusiųskite ypatingam žmogui tinkamiausią ir dailiausią baltų rožių puokštę!

Baltų ir raudonų rožių puokštė

17.50232.50

Raudonų ir baltų rožių kuriamas spalvų kontrastas rožių puokštei suteikia elegancijos ir subtilumo. Šią puokštę tinka dovanoti praktiškai visiems, nes rožės universalios gėlės tinkančios visomis progomis. Pasirinkite norimą rožių kiekį ir ilgį, taip sukurdami idealią puokštę, kuri atitiks šventės svarbą.

Trispalvė tulpių puokštė

13.20121.20

Trijų spalvų tulpių puokštė puikiai tiks sveikinti artimas ar mylimas moteris bet kokia proga. Nors dažniausiai tulpės dovanojamos per kovo 8 dieną, šios gėlės moterims tinka ir gimtadienio, Valentino dienos ar kita proga. Nustebinkime dailiąją lytį tulpėmis!

Raudonos rožės

17.50232.50

Raudonos rožės – rafinuotos gėlės, kurios gali simbolizuoti tiek meilę, tiek pagarbą. Dėl šios priežasties jos yra universalios gėlės, kurios tinka visiems – vyrams ir moterims, jauniems ir vyresniems, bet kokios šventės proga. Nustebinkite bičiulius, artimuosius ar mylimuosius puokšte elegantiškų raudonų rožių, kurios tiesiog negali nesužavėti. Pasirinkite norimą rožių kiekį bei ilgį ir susikurkite idealią raudonų rožių puokštę.

Rožinių rožių puokštė

22.50232.50

Švelnumu bei prabanga dvelkianti rožinių rožių puokštė paliks neišdildomą įspūdį gražiosios lyties atstovėms. Šios rožinės spalvos rožės simbolizuoja laimę, eleganciją, romantiką, žavesį, meilumą bei padėką. Pasirinkite norimą rožių kiekį ir nustebinkite ypatingą žmogų nusiųsdami gėlių!

Violetinių tulpių puokštė

13.20121.20

Violetinės tulpės – pagarbos ir ilgesio simbolis. Tačiau šios spalvos tulpės yra populiarios dovanoti visomis progomis moterims ir merginoms. Ryškiaspalvės tulpės ypač tinka dovanoti šaltuoju metų laiku, kai trūksta šilumos ir šviesos, o šios gėlės žadina būtent šiuos jausmus.

Raudonų rožių „laiškelis“

17.50

Nusiųskite mylimam žmogui meilės laiškelį pilną rožių. O gal norite pasveikinti šeimos narį ir išreikšti pagarbą bei ilgesį? Tokiu atveju šis laiškelis taip pat bus labai graži, subtili ir stebinanti dovana.

Baltų ir raudonų tulpių puokštė

13.20121.20

Baltų ir raudonų tulpių kontrastas lygiai taip pat kaip ir rožių – atrodo ne tik romantiškai, originaliai bet ir skoningai. Šių spalvų tulpes galite dovanoti moterims ir merginoms bet kokia proga, tačiau labiausiai tinka Valentino dienos proga ar moters dienos proga.

Raudonų tulpių puokštė

13.20121.20

Raudonos tulpės turi panašią reikšmę kaip ir raudonos rožės. Šios gėlės dažnai simbolizuoja meilę, aistrą, ilgesį ir kitus gražiausius jausmus. Rožes tinka dovanoti ir vyrams, ir moterims. Tačiau raudonas tulpes įprasta dovanoti tik moterims, nes tulpė dažnai siejama su moteriškumu ir jautrumu.

Baltų rožių „vokelis“

47.50

Ieškote dovanos, kuri ne tik pradžiugintų, bet ir nustebintų draugą, artimąjį ar antrą pusę? O gal ieškote kažko, kas išreikštu šiltus jausmus kaip rūpestis, meilė, nuoširdumas? Jei taip, tuomet užsakykite baltų rožių vokelį internetu ir mes nustebinsime Jums brangų žmogų žavingu siuntiniu! Vokelyje yra 19 baltų vidutinio ilgo (60-70 cm) rožių.

101 rožė

229.00

101 raudona rožė – neužmirštamą įspūdį merginai paliksianti dovana. Kiekvienos merginos svajonė yra gauti visą glėbį elegantiškų, rafinuotų gėlių. Išreikškite savo meilę ir parodykite dėmesį originaliai ir įspūdingai ypatingai merginai ar moteriai. Galite rinktis iš trijų spalvų rožių – baltų, raudonų ir rožinių. Sakoma, moters papirkti negalima, bet jei jau nusprendėte pabandyti, Jums tai tikrai pavyks su 101 rožės puokšte.

Raudonų rožių „vokelis“

22.50

Raudonų rožių „vokelis“ yra puikus pasirinkimas, kuomet norisi įdomiau padovanoti tradicinių rožių. Dailiai surištos rožės vokelyje atrodo lyg tikras siuntinys, kuris tikrai nustebins ir pradžiugins gavėją. Tokia subtili ir skoninga dovana patiks tiek vyrams, tiek moterims. Vokelyje yra 9 vidutinio ilgio (60-70 cm) rožės.

Baltų ir violetinių tulpių puokštė

10.80121.20

Pasirinkite norimą tulpių kiekį ir susikurkite unikalią dovaną moteriai gimimo dienos proga, kovo 8-os dienos ar kita ypatinga proga. Kontrastingų spalvų puokštė taps išskirtine dovana ir nepamirštama staigmena.

Įspūdinga 101 baltos rožės puokštė

232.30232.50

Nuostabi, žavinga ir kartu nepakartojama 101 baltos rožės puokštė nepaliks abejingos nei vienos merginos. Jeigu norite išreikšti pačią karščiausią meilę, didžiausią ilgesį ar nuoširdžiausią atsiprašymą – rinkitės šią nepakartojamą puokštę.