Rodomi 1–15 produktai - viso yra 35

Eustomų puokštė (dviejų spalvų)

18.9083.70

Pasirinkite norimą eustomų kiekį ir sukurkite tobulą puokštę iš dviejų spalvų elegantiškųjų eustomų. Tokia dovana patiks kiekvienam, o gėlės papuoš bet kurią patalpą, kurioje bus pamerktos ir pastatytos. Išankstinį užsakymą (likus dienai ir daugiau iki užsakymo įvykdymo) galite atlikti internetu.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Baltos rožės

15.40222.20

Baltos rožės – tai gėlės, kurioms neprilygsta elegancija jokios kitos gėlės. Dovanojant baltas rožes galima išreikšti ne tik meilę, bet ir pagarbą, padėką ar atsiprašymą. Šios gėlės ypač patinka moterims, todėl baltas rožes bet kokia proga tinkama dovanoti moterims ar merginoms. Pasirinkite baltų rožių kiekį ir ilgį ir nusiųskite ypatingam žmogui tinkamiausią ir dailiausią baltų rožių puokštę!

Baltų ir raudonų rožių puokštė

15.40222.20

Raudonų ir baltų rožių kuriamas spalvų kontrastas rožių puokštei suteikia elegancijos ir subtilumo. Šią puokštę tinka dovanoti praktiškai visiems, nes rožės universalios gėlės tinkančios visomis progomis. Pasirinkite norimą rožių kiekį ir ilgį, taip sukurdami idealią puokštę, kuri atitiks šventės svarbą.

Pigiau!

Raudonos rožės

12.60202.00

Raudonos rožės – rafinuotos gėlės, kurios gali simbolizuoti tiek meilę, tiek pagarbą. Dėl šios priežasties jos yra universalios gėlės, kurios tinka visiems – vyrams ir moterims, jauniems ir vyresniems, bet kokios šventės proga. Nustebinkite bičiulius, artimuosius ar mylimuosius puokšte elegantiškų raudonų rožių, kurios tiesiog negali nesužavėti. Pasirinkite norimą rožių kiekį bei ilgį ir susikurkite idealią raudonų rožių puokštę.

Rožinių rožių puokštė

19.80222.20

Švelnumu bei prabanga dvelkianti rožinių rožių puokštė paliks neišdildomą įspūdį gražiosios lyties atstovėms. Šios rožinės spalvos rožės simbolizuoja laimę, eleganciją, romantiką, žavesį, meilumą bei padėką. Pasirinkite norimą rožių kiekį ir nustebinkite ypatingą žmogų nusiųsdami gėlių!

Pigiau!

Raudonų rožių „laiškelis“

15.40 12.60

Nusiųskite mylimam žmogui meilės laiškelį pilną rožių. O gal norite pasveikinti šeimos narį ir išreikšti pagarbą bei ilgesį? Tokiu atveju šis laiškelis taip pat bus labai graži, subtili ir stebinanti dovana.

Baltų rožių „vokelis“

47.50

Ieškote dovanos, kuri ne tik pradžiugintų, bet ir nustebintų draugą, artimąjį ar antrą pusę? O gal ieškote kažko, kas išreikštu šiltus jausmus kaip rūpestis, meilė, nuoširdumas? Jei taip, tuomet užsakykite baltų rožių vokelį internetu ir mes nustebinsime Jums brangų žmogų žavingu siuntiniu! Vokelyje yra 19 baltų vidutinio ilgo (60-70 cm) rožių.

Pigiau!

101 rožė

202.00222.20

101 raudona rožė – neužmirštamą įspūdį merginai paliksianti dovana. Kiekvienos merginos svajonė yra gauti visą glėbį elegantiškų, rafinuotų gėlių. Išreikškite savo meilę ir parodykite dėmesį originaliai ir įspūdingai ypatingai merginai ar moteriai. Galite rinktis iš trijų spalvų rožių – baltų, raudonų ir rožinių. Sakoma, moters papirkti negalima, bet jei jau nusprendėte pabandyti, Jums tai tikrai pavyks su 101 rožės puokšte.

Pigiau!

Raudonų rožių „vokelis“

22.50 16.20

Raudonų rožių „vokelis“ yra puikus pasirinkimas, kuomet norisi įdomiau padovanoti tradicinių rožių. Dailiai surištos rožės vokelyje atrodo lyg tikras siuntinys, kuris tikrai nustebins ir pradžiugins gavėją. Tokia subtili ir skoninga dovana patiks tiek vyrams, tiek moterims. Vokelyje yra 9 vidutinio ilgio (60-70 cm) rožės.

Įspūdinga 101 baltos rožės puokštė

222.20

Nuostabi, žavinga ir kartu nepakartojama 101 baltos rožės puokštė nepaliks abejingos nei vienos merginos. Jeigu norite išreikšti pačią karščiausią meilę, didžiausią ilgesį ar nuoširdžiausią atsiprašymą – rinkitės šią nepakartojamą puokštę.

Rožinių ir baltų rožių puokštė

24.20222.20

Rožinių ir baltų rožių puokštė nepaliks abejingos nei vienos gavėjos. Ši puokštė tiesiog dvelkia moteriškumu, jautrumu ir pozityvia nuotaika, todėl tiks kiekvienai džiugiai šventei – kovo 8 dienai, vasario 14 dienai ar tiesiog merginos ar moters gimtadieniui.

Rožių puokštė „Švelnumas“

46.20

Ši rožių puokštė – tobulas spalvų derinys, kuomet norima padovanoti gėlių kartu perduodant šilumos, jautrumo ir jaukumo. Rožinių, oranžinių ir baltų rožių spalvų derinys puikiai tiks sveikinti ne tik moteris, bet ir vyrus bet kokia proga – ypatingu jubiliejumi ar džiugia nedidele švente. Rožių kiekis puokštėje – 21vnt.

Rožių puokštė „Myliu“

46.20

Romantiška, subtili ir originali puokštė „myliu“ puikiai atspindi savo pavadinimą, nes ši puokštė skirta išreikšti pačius šilčiausius jausmus ypatingam žmogui. Raudonų ir baltų rožių kontrastas sukuria išties nepamirštamą įspūdį. Šioje puokštėje yra 11 raudonų rožių ir 10 baltų.

Spalvingų rožių puokštė

24.20222.20

Originalus ir netikėtas derinys – skirtingų spalvų rožės vienoje puokštėje atrodo skoningai ir subtiliai. Kontrastingų, tačiau kartu derančių spalvų kompozicija puikiai tiks tiems, kuriems pabodo tradicinės raudonos rožės ir norisi paieškoti naujų derinių. Raudonų, geltonų ir baltų rožių puokštė gali būti tiek romantiška dovana, tiek pagarbą ar rūpestį išreiškianti. Pasirinkite norimą rožių kiekį ir sukurkite tobulą puokštę, kuri atitiks šventę!

Rožinių tulpių puokštė

13.05146.45

Rožinių tulpių puokštė – ideali dovana moteriai ar merginai bet kokia proga. Šios tulpės simbolizuoja moteriškumą ir švelnumą, todėl jomis džiaugsis visos rožinių tulpių puokštės gavėjos.