Rodomas vienas produktas

101 rožė

229.00

101 raudona rožė – neužmirštamą įspūdį merginai paliksianti dovana. Kiekvienos merginos svajonė yra gauti visą glėbį elegantiškų, rafinuotų gėlių. Išreikškite savo meilę ir parodykite dėmesį originaliai ir įspūdingai ypatingai merginai ar moteriai. Galite rinktis iš trijų spalvų rožių – baltų, raudonų ir rožinių. Sakoma, moters papirkti negalima, bet jei jau nusprendėte pabandyti, Jums tai tikrai pavyks su 101 rožės puokšte.

Baltų ir raudonų rožių puokštė

16.00404.00

Raudonų ir baltų rožių kuriamas spalvų kontrastas rožių puokštei suteikia elegancijos ir subtilumo. Šią puokštę tinka dovanoti praktiškai visiems, nes rožės universalios gėlės tinkančios visomis progomis. Pasirinkite norimą rožių kiekį ir ilgį, taip sukurdami idealią puokštę, kuri atitiks šventės svarbą.

Baltų ir raudonų tulpių puokštė

13.00121.00

Baltų ir raudonų tulpių kontrastas lygiai taip pat kaip ir rožių – atrodo ne tik romantiškai, originaliai bet ir skoningai. Šių spalvų tulpes galite dovanoti moterims ir merginoms bet kokia proga, tačiau labiausiai tinka Valentino dienos proga ar moters dienos proga.

Baltų rožių „vokelis“

44.00

Ieškote dovanos, kuri ne tik pradžiugintų, bet ir nustebintų draugą, artimąjį ar antrą pusę? O gal ieškote kažko, kas išreikštu šiltus jausmus kaip rūpestis, meilė, nuoširdumas? Jei taip, tuomet užsakykite baltų rožių vokelį internetu ir mes nustebinsime Jums brangų žmogų žavingu siuntiniu! Vokelyje yra 19 baltų vidutinio ilgo (60-70 cm) rožių.

Gerberos

14.0070.00

Gerberos – gerą nuotaiką ir pozityvias emocijas nešančios gėlės. Šios „saulytės“ kiekvieną puokštės gavėją privers šypsotis ir praskaidrins jo dieną. Dėl šios priežasties gerberas labai tinka dovanoti bičiuliams ir artimiesiems, nes būtent jiems galite šiomis gėlėmis išreikšti draugiškumą, nuoširdumą ir rūpestį. Pasirinkite spalvingų gerberų kiekį ir nusiųskite dalią šią gėlių puokštę Vilniuje.

Įspūdinga 101 baltos rožės puokštė

252.00

Nuostabi, žavinga ir kartu nepakartojama 101 baltos rožės puokštė nepaliks abejingos nei vienos merginos. Jeigu norite išreikšti pačią karščiausią meilę, didžiausią ilgesį ar nuoširdžiausią atsiprašymą – rinkitės šią nepakartojamą puokštę.

Puokštė „Žavesys“

42.00

Ši raudonų gerberų ir rožių puokštė gali būti įprasminama dvejopai. Pirmiausia ši puokštė gali būti romantiška dovana merginai ar moteriai Valentino dienos proga, moters dienos ar kita. Taip pat tokia ryški ir solidi puokštė gali būti dovanojama ne tik moterims, bet ir vyrams ypatinga proga, pavyzdžiui, jubiliejaus.

Raudonos rožės

16.00404.00

Raudonos rožės – rafinuotos gėlės, kurios gali simbolizuoti tiek meilę, tiek pagarbą. Dėl šios priežasties jos yra universalios gėlės, kurios tinka visiems – vyrams ir moterims, jauniems ir vyresniems, bet kokios šventės proga. Nustebinkite bičiulius, artimuosius ar mylimuosius puokšte elegantiškų raudonų rožių, kurios tiesiog negali nesužavėti. Pasirinkite norimą rožių kiekį bei ilgį ir susikurkite idealią raudonų rožių puokštę.

Raudonų ir geltonų tulpių puokštė

13.00121.00

Raudonų ir geltonų tulpių kontrastas kuria romantiškos ir kartu žaismingos puokštės vaizdą. Dėl šios priežasties šią ryškiaspalvių tulpių puokštę tinka dovanoti visoms moterims – kolegei, draugei, mylimai moteriai ar mamai. Pasirinkite norimą gėlių kiekį ir nustebinkite ypatingą žmogų nusiųsdami gėlių!

Raudonų rožių „laiškelis“

17.00

Nusiųskite mylimam žmogui meilės laiškelį pilną rožių. O gal norite pasveikinti šeimos narį ir išreikšti pagarbą bei ilgesį? Tokiu atveju šis laiškelis taip pat bus labai graži, subtili ir stebinanti dovana.

Raudonų rožių „vokelis“

22.00

Raudonų rožių „vokelis“ yra puikus pasirinkimas, kuomet norisi įdomiau padovanoti tradicinių rožių. Dailiai surištos rožės vokelyje atrodo lyg tikras siuntinys, kuris tikrai nustebins ir pradžiugins gavėją. Tokia subtili ir skoninga dovana patiks tiek vyrams, tiek moterims. Vokelyje yra 9 vidutinio ilgio (60-70 cm) rožės.

Raudonų tulpių puokštė

13.00121.00

Raudonos tulpės turi panašią reikšmę kaip ir raudonos rožės. Šios gėlės dažnai simbolizuoja meilę, aistrą, ilgesį ir kitus gražiausius jausmus. Rožes tinka dovanoti ir vyrams, ir moterims. Tačiau raudonas tulpes įprasta dovanoti tik moterims, nes tulpė dažnai siejama su moteriškumu ir jautrumu.

Rožinių ir baltų rožių puokštė

21.00232.00

Rožinių ir baltų rožių puokštė nepaliks abejingos nei vienos gavėjos. Ši puokštė tiesiog dvelkia moteriškumu, jautrumu ir pozityvia nuotaika, todėl tiks kiekvienai džiugiai šventei – kovo 8 dienai, vasario 14 dienai ar tiesiog merginos ar moters gimtadieniui.

Rožių puokštė „Myliu“

51.00

Romantiška, subtili ir originali puokštė „myliu“ puikiai atspindi savo pavadinimą, nes ši puokštė skirta išreikšti pačius šilčiausius jausmus ypatingam žmogui. Raudonų ir baltų rožių kontrastas sukuria išties nepamirštamą įspūdį. Šioje puokštėje yra 11 raudonų rožių ir 10 baltų.