Rodomi 1–15 produktai - viso yra 27

Rožinių tulpių puokštė Išparduota

Rožinių tulpių puokštė

13.05146.45

Rožinių tulpių puokštė – ideali dovana moteriai ar merginai bet kokia proga. Šios tulpės simbolizuoja moteriškumą ir švelnumą, todėl jomis džiaugsis visos rožinių tulpių puokštės gavėjos.

Baltų ir raudonų tulpių puokštė Išparduota

Baltų ir raudonų tulpių puokštė

10.88146.45

Baltų ir raudonų tulpių kontrastas lygiai taip pat kaip ir rožių – atrodo ne tik romantiškai, originaliai bet ir skoningai. Šių spalvų tulpes galite dovanoti moterims ir merginoms bet kokia proga, tačiau labiausiai tinka Valentino dienos proga ar moters dienos proga.

Baltų ir rožinių tulpių dėžutė Išparduota

Baltų ir rožinių tulpių dėžutė

25.7572.25

Jeigu ieškote švelnumu ir „moteriškumu“ spinduliuojančios dovanos – pati tinkamiausia yra baltų ir rožinių tulpių dėžutė. Nusiųsdami šią dėžutę moteriai galite sveikinti įvairiomis progomis ir išreikšti pačius šilčiausius jausmus.

Baltų ir violetinių tulpių puokštė Išparduota

Baltų ir violetinių tulpių puokštė

13.05146.45

Pasirinkite norimą tulpių kiekį ir susikurkite unikalią dovaną moteriai gimimo dienos proga, kovo 8-os dienos ar kita ypatinga proga. Kontrastingų spalvų puokštė taps išskirtine dovana ir nepamirštama staigmena.

Baltų tulpių dėžutė Išparduota

Baltų tulpių dėžutė

25.7572.25

Balta spalva – meilės, ištikimybės ar ilgesio simbolis. Šia tulpių dėžute neabejotinai apsidžiaugs mylima moteris ar brangi draugė. Taip pat balta spalva dažnai išreiškia solidarumą, todėl labai tiks sveikinant vadovę ar kitą ypatingą moterį bet kokia proga.

Baltų tulpių puokštė Išparduota

Baltų tulpių puokštė

15.95146.45

Dovanodami šias elegantiškas baltas tulpes neabejotinai sužavėsite savo antrąją pusę. Balta tulpių puokštė simbolizuoja tyrumą, pagarbą, nuoširdumą bei meilę. Pasirinkite norimą tulpių kiekį ir nustebinkite ypatingą žmogų nusiųsdami gėlių!

Išparduota

Įvairiaspalvių tulpių dėžutė

25.7572.25

Moters dienos proga, Valentino dienos ar gimtadienio proga nustebinkite ypatingą žmogų gėlėmis į namus. Moterims ypač patiks ši trijų spalvų tulpių dėžutė, kuri žavės ne tik spalvomis, bet ir subtilumu bei originalumu.

Įvairių spalvų tulpių dėžutė Išparduota

Įvairių spalvų tulpių dėžutė

25.7572.25

Įvairių spalvų tulpės dėžutėje yra ne tik saugus pasirinkimas, nes įtiks ir patiks kiekvienam, bet ir skoningas bei originalus variantas. Jeigu norite į gavėjo namus įnešti šviesos ir šilumos – ši spalvinga tulpių dėžutė padarys tai už jus!

Geltonų ir raudonų tulpių puokštė Išparduota

Raudonų ir geltonų tulpių puokštė

15.95146.45

Raudonų ir geltonų tulpių kontrastas kuria romantiškos ir kartu žaismingos puokštės vaizdą. Dėl šios priežasties šią ryškiaspalvių tulpių puokštę tinka dovanoti visoms moterims – kolegei, draugei, mylimai moteriai ar mamai. Pasirinkite norimą gėlių kiekį ir nustebinkite ypatingą žmogų nusiųsdami gėlių!

Raudonų tulpių dėžutė Išparduota

Raudonų tulpių dėžutė

25.7572.25

Raudonų tulpių dėžutė yra toks pats saugus pasirinkimas, kaip ir raudonų rožių. Šios spalvos gėlės patiks kiekvienam ir visada atrodys skoningai. Skirtumas tas, jog tulpes dažniausiai dovanojame moterims ir šios gėlės dažnai damai asocijuojasi su pavasariu, šviesa ir šiluma.

Spalvinga tulpių puokštė Išparduota

Trispalvė tulpių puokštė

15.95146.45

Trijų spalvų tulpių puokštė puikiai tiks sveikinti artimas ar mylimas moteris bet kokia proga. Nors dažniausiai tulpės dovanojamos per kovo 8 dieną, šios gėlės moterims tinka ir gimtadienio, Valentino dienos ar kita proga. Nustebinkime dailiąją lytį tulpėmis!

Ryškiaspalvė tulpių puokštė Išparduota

Tulpių puokštė „Pavasaris“

13.05146.45

Ši puokštė spinduliuoja džiaugsmu, gera nuotaika ir teigiamomis emocijomis. Pasirinkite norimą tulpių kiekį ir nustebinkite Jums ypatingą moterį.

Tulpių puokštė „Purpuras“ Išparduota

Tulpių puokštė „Purpuras“

50.75

Labiausiai derančios ir dailiausiai atrodančios tulpių spalvos – balta, rožinė ir violetinė. Šios spalvos kuria ne tik kontrastingą vaizdą, bet ir sudaro malonių atspalvių paletę, kuri papuoš kiekvieną kambarį ar patalpą. Nei vienai moteris neliks abejinga gavusi tulpių puokštę „Purpuras“, kurią sudaro 35 tulpė.

Tulpių puokštė „Spindulys“ Išparduota

Tulpių puokštė „Spindulys“

15.95146.45

Šviesių ir ryškių pslavų tulpių puokštė kiekvienam pakels nuotaiką net pačią niūriausią dieną. Nusiųskite artimiesiems ar mylimam žmogui nuostabaus kolorito puoštę, kuri pralinksmins gavėją ir papuoš Jo namus.

Violetinė tulpė Išparduota

Violetinė tulpė

1.45

Tulpės – moteriškumu ir jaukumu spinduliuojančios gėlės. Ypač ryškiai violetinės tulpės savo egzotiška spalva žavi ne tik gavėją, bet ir puošia jo namus. Pasirinkite norimą tulpių kiekį ir mes nustebinsime šiomis dailiomis gėlėmis Jums ypatingą žmogų. Į krepšelį galite įsidėti ir kitos spalvos tulpių, taip sukursite unikalią puokštę.