Rezultatų: 12

Baltų ir raudonų tulpių puokštė

13.00121.00

Baltų ir raudonų tulpių kontrastas lygiai taip pat kaip ir rožių – atrodo ne tik romantiškai, originaliai bet ir skoningai. Šių spalvų tulpes galite dovanoti moterims ir merginoms bet kokia proga, tačiau labiausiai tinka Valentino dienos proga ar moters dienos proga.

Raudonų ir geltonų tulpių puokštė

13.00121.00

Raudonų ir geltonų tulpių kontrastas kuria romantiškos ir kartu žaismingos puokštės vaizdą. Dėl šios priežasties šią ryškiaspalvių tulpių puokštę tinka dovanoti visoms moterims – kolegei, draugei, mylimai moteriai ar mamai. Pasirinkite norimą gėlių kiekį ir nustebinkite ypatingą žmogų nusiųsdami gėlių!

Raudonų tulpių puokštė

13.00121.00

Raudonos tulpės turi panašią reikšmę kaip ir raudonos rožės. Šios gėlės dažnai simbolizuoja meilę, aistrą, ilgesį ir kitus gražiausius jausmus. Rožes tinka dovanoti ir vyrams, ir moterims. Tačiau raudonas tulpes įprasta dovanoti tik moterims, nes tulpė dažnai siejama su moteriškumu ir jautrumu.

Spalvinga tulpių puokštė

13.00121.00

Spalvingų tulpių puokštė puikiai tiks sveikinti artimas ar mylimas moteris bet kokia proga. Nors dažniausiai tulpės dovanojamos per kovo 8 dieną, šios gėlės moterims tinka ir gimtadienio, Valentino dienos ar kita proga. Nustebinkime dailiąją lyti tulpėmis!

Tulpių puokštė „Purpuras“

41.00

Labiausiai derančios ir dailiausiai atrodančios tulpių spalvos – balta, rožinė ir violetinė. Šios spalvos kuria ne tik kontrastingą vaizdą, bet ir sudaro malonių atspalvių paletę, kuri papuoš kiekvieną kambarį ar patalpą. Nei vienai moteris neliks abejinga gavusi tulpių puokštę „Purpuras“, kurią sudaro 35 tulpė.

Tulpių puokštė „Spindulys“

13.00121.00

Oranžinių, geltonų ir baltų tulpių puokštė kiekvienam pakels nuotaiką net pačią niūriausią dieną. Nusiųskite artimiesiems ar mylimam žmogui nuostabaus kolorito puoštę, kuri pralinksmins gavėją ir papuoš Jo namus.

Violetinių tulpių puokštė

13.00121.00

Violetinės tulpės – pagarbos ir ilgesio simbolis. Tačiau šios spalvos tulpės yra populiarios dovanoti visomis progomis moterims ir merginoms. Ryškiaspalvės tulpės ypač tinka dovanoti šaltuoju metų laiku, kai trūksta šilumos ir šviesos, o šios gėlės žadina būtent šiuos jausmus.

Balta tulpė

1.20

Baltos tulpės – ištikimybės simbolis. Dėl šios priežasties baltos tulpės dažniausiai dovanojamos mylimai moteriai ar merginai kovo 8 dienos proga ar kitomis moteriai ypatingomis šventėmis. Baltas tulpes galite įsigyti kartu su violetinėmis ar rožinėmis, taip sukurdami savo nepakartojamą puokštę.

Geltona tulpė

1.20

Geltonos tulpės – draugystės ir ištikimybės simbolis. Be to, šios tulpės puikiai tinka praskaidrinti tamsią dieną mylimam žmogui ar pralinksminti bičiulį. Pasirinkite norimą tulpių kiekį ir sukurkite unkikalią tulpių puokštę. Taip pat unikalumą kurkite Įdėdami į krepšelį kitos spalvos tulpių.

Raudona tulpė

1.20

Raudonos tulpės – vienos populiariausių gėlių dovanojamų moterims įvairiomis progomis. Šios gėlės yra ypatingos tuo, jog sukelia ne tik romantiškus jausmus, bet ir kuria jaukumą namuose ar kitoje vietoje, kur būna pastatomos. Raudonos tulpės ypač tinka su geltonomis ar baltomis, taip sudarydamos kontrastingų spalvų derinį.

Rožinė tulpė

1.20

Tulpes įprasta dovanoti moterims ir merginoms kovo 8 dienos proga. Tačiau šios gėlės yra žavingos visus metus, todėl jomis galima stebinti moterį bet kokia proga ir bet kokiu metų laiku. Nustebinkite moterį rožinių tulpių puokšte arba įsidėkite į krepšelį kitos spalvos tulpių ir sukurkite unikalią puokštę.

Violetinė tulpė

1.20

Tulpės – moteriškumu ir jaukumu spinduliuojančios gėlės. Ypač ryškiai violetinės tulpės savo egzotiška spalva žavi ne tik gavėją, bet ir puošia jo namus. Pasirinkite norimą tulpių kiekį ir mes nustebinsime šiomis dailiomis gėlėmis Jums ypatingą žmogų. Į krepšelį galite įsidėti ir kitos spalvos tulpių, taip sukursite unikalią puokštę.