Rodomi 1–15 produktai - viso yra 27

Rožinių tulpių dėžutė

25.7572.25

Viena mėgstamiausių visų moterų gėlių yra tulpės. O būtent rožinės tulpės ypač tinka moterims ir merginoms. Kiekviena mergina apsidžiaugs gavusi rožinių tulpių dėžutę į namus. Tai ne tik graži staigmena, bet ir šypseną kelianti dovana!

Rožinių tulpių puokštė

13.05146.45

Rožinių tulpių puokštė – ideali dovana moteriai ar merginai bet kokia proga. Šios tulpės simbolizuoja moteriškumą ir švelnumą, todėl jomis džiaugsis visos rožinių tulpių puokštės gavėjos.

Geltonų tulpių dėžutė

25.7572.25

Geltonos tulpės sušildys ir užlies jaukumu kiekvieną gavėją. Ši dėžutė ne tik papuoš namus ar biuro stalą, bet ir nuoširdžiai nudžiugins savo šviesia ir šilta tulpių spalva.

Violetinių tulpių dėžutė

25.7572.25

Nustebinkite draugus, šeimos narius ar mylimą žmogų ryškiai violetinėmis tulpėmis, kurios stilingai pateikiamos dėžutėje. Jeigu ieškote skoningo ir praktiško varianto gėlėms į namus ar biurą, ši dėžutė yra iš tiesų stebinantis ir itin patogus variantas sveikinant!

Baltų ir raudonų tulpių puokštė

10.88146.45

Baltų ir raudonų tulpių kontrastas lygiai taip pat kaip ir rožių – atrodo ne tik romantiškai, originaliai bet ir skoningai. Šių spalvų tulpes galite dovanoti moterims ir merginoms bet kokia proga, tačiau labiausiai tinka Valentino dienos proga ar moters dienos proga.

Baltų ir rožinių tulpių dėžutė

25.7572.25

Jeigu ieškote švelnumu ir „moteriškumu“ spinduliuojančios dovanos – pati tinkamiausia yra baltų ir rožinių tulpių dėžutė. Nusiųsdami šią dėžutę moteriai galite sveikinti įvairiomis progomis ir išreikšti pačius šilčiausius jausmus.

Baltų ir violetinių tulpių puokštė

13.05146.45

Pasirinkite norimą tulpių kiekį ir susikurkite unikalią dovaną moteriai gimimo dienos proga, kovo 8-os dienos ar kita ypatinga proga. Kontrastingų spalvų puokštė taps išskirtine dovana ir nepamirštama staigmena.

Baltų tulpių dėžutė

25.7572.25

Balta spalva – meilės, ištikimybės ar ilgesio simbolis. Šia tulpių dėžute neabejotinai apsidžiaugs mylima moteris ar brangi draugė. Taip pat balta spalva dažnai išreiškia solidarumą, todėl labai tiks sveikinant vadovę ar kitą ypatingą moterį bet kokia proga.

Baltų tulpių puokštė

15.95146.45

Dovanodami šias elegantiškas baltas tulpes neabejotinai sužavėsite savo antrąją pusę. Balta tulpių puokštė simbolizuoja tyrumą, pagarbą, nuoširdumą bei meilę. Pasirinkite norimą tulpių kiekį ir nustebinkite ypatingą žmogų nusiųsdami gėlių!

Įvairiaspalvių tulpių dėžutė

25.7572.25

Moters dienos proga, Valentino dienos ar gimtadienio proga nustebinkite ypatingą žmogų gėlėmis į namus. Moterims ypač patiks ši trijų spalvų tulpių dėžutė, kuri žavės ne tik spalvomis, bet ir subtilumu bei originalumu.

Įvairių spalvų tulpių dėžutė

25.7572.25

Įvairių spalvų tulpės dėžutėje yra ne tik saugus pasirinkimas, nes įtiks ir patiks kiekvienam, bet ir skoningas bei originalus variantas. Jeigu norite į gavėjo namus įnešti šviesos ir šilumos – ši spalvinga tulpių dėžutė padarys tai už jus!

Raudonų ir geltonų tulpių puokštė

15.95146.45

Raudonų ir geltonų tulpių kontrastas kuria romantiškos ir kartu žaismingos puokštės vaizdą. Dėl šios priežasties šią ryškiaspalvių tulpių puokštę tinka dovanoti visoms moterims – kolegei, draugei, mylimai moteriai ar mamai. Pasirinkite norimą gėlių kiekį ir nustebinkite ypatingą žmogų nusiųsdami gėlių!

Raudonų tulpių dėžutė

25.7572.25

Raudonų tulpių dėžutė yra toks pats saugus pasirinkimas, kaip ir raudonų rožių. Šios spalvos gėlės patiks kiekvienam ir visada atrodys skoningai. Skirtumas tas, jog tulpes dažniausiai dovanojame moterims ir šios gėlės dažnai damai asocijuojasi su pavasariu, šviesa ir šiluma.

Raudonų tulpių puokštė

15.95146.45

Raudonos tulpės turi panašią reikšmę kaip ir raudonos rožės. Šios gėlės dažnai simbolizuoja meilę, aistrą, ilgesį ir kitus gražiausius jausmus. Rožes tinka dovanoti ir vyrams, ir moterims. Tačiau raudonas tulpes įprasta dovanoti tik moterims, nes tulpė dažnai siejama su moteriškumu ir jautrumu.

Trispalvė tulpių puokštė

15.95146.45

Trijų spalvų tulpių puokštė puikiai tiks sveikinti artimas ar mylimas moteris bet kokia proga. Nors dažniausiai tulpės dovanojamos per kovo 8 dieną, šios gėlės moterims tinka ir gimtadienio, Valentino dienos ar kita proga. Nustebinkime dailiąją lytį tulpėmis!