Rodomi 1–15 produktai - viso yra 27

Trispalvė tulpių puokštė

13.20121.20

Trijų spalvų tulpių puokštė puikiai tiks sveikinti artimas ar mylimas moteris bet kokia proga. Nors dažniausiai tulpės dovanojamos per kovo 8 dieną, šios gėlės moterims tinka ir gimtadienio, Valentino dienos ar kita proga. Nustebinkime dailiąją lytį tulpėmis!

Violetinių tulpių puokštė

13.20121.20

Violetinės tulpės – pagarbos ir ilgesio simbolis. Tačiau šios spalvos tulpės yra populiarios dovanoti visomis progomis moterims ir merginoms. Ryškiaspalvės tulpės ypač tinka dovanoti šaltuoju metų laiku, kai trūksta šilumos ir šviesos, o šios gėlės žadina būtent šiuos jausmus.

Baltų ir raudonų tulpių puokštė

13.20121.20

Baltų ir raudonų tulpių kontrastas lygiai taip pat kaip ir rožių – atrodo ne tik romantiškai, originaliai bet ir skoningai. Šių spalvų tulpes galite dovanoti moterims ir merginoms bet kokia proga, tačiau labiausiai tinka Valentino dienos proga ar moters dienos proga.

Raudonų tulpių puokštė

13.20121.20

Raudonos tulpės turi panašią reikšmę kaip ir raudonos rožės. Šios gėlės dažnai simbolizuoja meilę, aistrą, ilgesį ir kitus gražiausius jausmus. Rožes tinka dovanoti ir vyrams, ir moterims. Tačiau raudonas tulpes įprasta dovanoti tik moterims, nes tulpė dažnai siejama su moteriškumu ir jautrumu.

Baltų ir violetinių tulpių puokštė

10.80121.20

Pasirinkite norimą tulpių kiekį ir susikurkite unikalią dovaną moteriai gimimo dienos proga, kovo 8-os dienos ar kita ypatinga proga. Kontrastingų spalvų puokštė taps išskirtine dovana ir nepamirštama staigmena.

Geltonų tulpių dėžutė

22.0061.00

Geltonos tulpės sušildys ir užlies jaukumu kiekvieną gavėją. Ši dėžutė ne tik papuoš namus ar biuro stalą, bet ir nuoširdžiai nudžiugins savo šviesia ir šilta tulpių spalva.

Įvairių spalvų tulpių dėžutė

22.0061.00

Įvairių spalvų tulpės dėžutėje yra ne tik saugus pasirinkimas, nes įtiks ir patiks kiekvienam, bet ir skoningas bei originalus variantas. Jeigu norite į gavėjo namus įnešti šviesos ir šilumos – ši spalvinga tulpių dėžutė padarys tai už jus!

Įvairiaspalvių tulpių dėžutė

22.0061.00

Moters dienos proga, Valentino dienos ar gimtadienio proga nustebinkite ypatingą žmogų gėlėmis į namus. Moterims ypač patiks ši trijų spalvų tulpių dėžutė, kuri žavės ne tik spalvomis, bet ir subtilumu bei originalumu.

Rožinių tulpių dėžutė

22.0061.00

Viena mėgstamiausių visų moterų gėlių yra tulpės. O būtent rožinės tulpės ypač tinka moterims ir merginoms. Kiekviena mergina apsidžiaugs gavusi rožinių tulpių dėžutę į namus. Tai ne tik graži staigmena, bet ir šypseną kelianti dovana!

Geltonų tulpių puokštė

10.80121.20

Geltonos tulpės yra itin žavinga ir šilumą bei šviesą į kiekvienus namus atnešianti dovana. Dovanokite geltonų tulpių puokštę moteriai ar merginai bet kokia proga ir jos diena tą pačią akimirką taps šviesesnė ir linksmesnė.

Raudonų ir geltonų tulpių puokštė

13.20121.20

Raudonų ir geltonų tulpių kontrastas kuria romantiškos ir kartu žaismingos puokštės vaizdą. Dėl šios priežasties šią ryškiaspalvių tulpių puokštę tinka dovanoti visoms moterims – kolegei, draugei, mylimai moteriai ar mamai. Pasirinkite norimą gėlių kiekį ir nustebinkite ypatingą žmogų nusiųsdami gėlių!

Baltų ir rožinių tulpių dėžutė

22.0061.00

Jeigu ieškote švelnumu ir „moteriškumu“ spinduliuojančios dovanos – pati tinkamiausia yra baltų ir rožinių tulpių dėžutė. Nusiųsdami šią dėžutę moteriai galite sveikinti įvairiomis progomis ir išreikšti pačius šilčiausius jausmus.

Violetinių tulpių dėžutė

22.0061.00

Nustebinkite draugus, šeimos narius ar mylimą žmogų ryškiai violetinėmis tulpėmis, kurios stilingai pateikiamos dėžutėje. Jeigu ieškote skoningo ir praktiško varianto gėlėms į namus ar biurą, ši dėžutė yra iš tiesų stebinantis ir itin patogus variantas nustebinti ir pasveikinti!