Ar jau girdėjote apie visame pasaulyje vis labiau populiarėjančias miegančias rožes? Dabar jų įsigijimą galime pasiūlyti ir mes! Sužinokite daugiau...

Rezultatų: 7

Alyvinė mieganti rožė po stiklu

53.00

Alyvinė mieganti rožė – nepaprastai jauki ir išskirtinė dovana įvairiomis progomis. Stabilizuota alyvinė rožė bus tikra namų puošmena, išskirtinis ir stilingas interjero akcentas, todėl nedvejokite ir įsigykite ją sau arba padovanokite brangiam žmogui

Mieganti rožė gali išsilaikyti net iki poros metų!

 

Raudona mieganti rožė po stiklu

53.00

Raudona mieganti rožė yra puiki dovana įvairiomis progomis. Ji – tikros ir amžinos meilės simbolis, todėl dovanokite stabilizuotą rožę savo širdies draugei ar draugui. Miegančiai rožei nereikia daug priežiūros, todėl tokia dovana patiks ir gėlių gerbėjui ir visiškai laiko neturinčiam asmeniui.

Mieganti rožė gali išsilaikyti net iki poros metų!

 

Balta mieganti rožė po stiklu

53.00

Rožės – vienos žavingiausių ir populiariausių gėlių, kurias mėgsta kone kiekvienas ar kiekviena. Ši balta mieganti rožė bus tinkama dovanoti tiek moteriai, tiek vyrui, o džiugins net iki kelerių metų! Stabilizuotai rožei nereikės priežiūros, o ji tikrai taps kiekvienų namų išskirtiniu kambario akcentu.

Raudona maža mieganti rožė

27.00

Norite maloniai nustebinti savo mylimąsias? Padėkoti artimiesiems už jų šiltus jausmus? Padovanokite šią mažytę balzamuotą rožę ir neabejotinai pripildysite jų širdis džiaugsmu ir dėkingumu. Gavėjas gaus ne tik miegančią raudoną rožę, bet ir gaubtą su kaspinu, kuriuo galės ją apgaubti ir žavėtis dar daugelį metų.

Rožinė mieganti rožė po stiklu

53.00

Rožinė spalva yra viena jaukiausių ir mieliausių spalvų, todėl padovanoję šią rožinę miegančią rožę maloniai nustebinsite merginą, o šypsena jos veide bus garantuota visai likusiai dienai. Verta paminėti, jog ši mieganti rožė nepraras išvaizdos net iki 3 metų, todėl tai puiki dovana bet kokio amžiaus moteriai ar merginai.

 

Didelė raudona mieganti rožė

15.00

Miegančios rožės tai – cheminiu būdu stabilizuotos rožės, kurios nepraranda išvaizdos keletą metų, tad tai gali tapti puikiu Jūsų namų atributu bei džiuginti ilgą laiką.

Rožės apytikslis ilgis yra 55 cm.

Norėdami užsakyti šią gėlę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Didelė balta mieganti rožė

15.00

Ši balta miegani rožė išlaiko puikią prekinę išvaizdą net iki kelerių metų. Savo nekintančiu grožiu ji džiugins ir Jus, ir Jūsų artimuosius.

Rožės apytikslis ilgis yra 55cm, o balto žiedo diametras apie 6cm.

Norėdami užsakyti šią gėlę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.