Rodomi 1–15 produktai - viso yra 24

101 rožė

229.00

101 raudona rožė – neužmirštamą įspūdį merginai paliksianti dovana. Kiekvienos merginos svajonė yra gauti visą glėbį elegantiškų, rafinuotų gėlių. Išreikškite savo meilę ir parodykite dėmesį originaliai ir įspūdingai ypatingai merginai ar moteriai. Galite rinktis iš trijų spalvų rožių – baltų, raudonų ir rožinių. Sakoma, moters papirkti negalima, bet jei jau nusprendėte pabandyti, Jums tai tikrai pavyks su 101 rožės puokšte.

11 baltų rožių dėžutė

31.00

Šią dėžutę sudaro 11 baltų rožių, kurios patalpintos į juodą dėžutę. Dėžutės spalvą galima keisti, tik susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu. Ši elegantiška dėžutė taps puikia dovana ne tik gimimo dienos proga moterims ir vyrams, bet ir vestuvių dovana porai ar sutuoktuvių metinių dovana šeimai.

21 rožinė rožė dėžutėje

57.00

Elegantiška rožinių rožių dėžutė – elegantiška dovana kiekvienam. Dėl savo švelnios rožių spalvos, ši dėžutė labai tiks moterims ir merginoms kaip meilės išraiška ar tiesiog graži dovana nuo draugės ar bičiulio. Nustebinkite ypatingą žmogų nuostabia dėžute rožinių rožių!

Balta rožė

2.303.99

Baltos rožės – prabangos, skaistumo ir pagarbos simbolis. Dėl šios priežasties baltas rožes tinka dovanoti ir vyrams, ir moterims. Šios gėlės gali turėti labai daug reikšmių, tačiau visada nustebina gėlių gavėją, priverčia jaustis ypatingai ir padaro nepamirštamą įspūdį.

Baltos rožės

16.00404.00

Baltos rožės – tai gėlės, kurioms neprilygsta elegancija jokios kitos gėlės. Dovanojant baltas rožes galima išreikšti ne tik meilę, bet ir pagarbą, padėką ar atsiprašymą. Šios gėlės ypač patinka moterims, todėl baltas rožes bet kokia proga tinkama dovanoti moterims ar merginoms. Pasirinkite baltų rožių kiekį ir ilgį ir nusiųskite ypatingam žmogui tinkamiausią ir dailiausią baltų rožių puokštę!

Baltų ir raudonų rožių puokštė

16.00404.00

Raudonų ir baltų rožių kuriamas spalvų kontrastas rožių puokštei suteikia elegancijos ir subtilumo. Šią puokštę tinka dovanoti praktiškai visiems, nes rožės universalios gėlės tinkančios visomis progomis. Pasirinkite norimą rožių kiekį ir ilgį, taip sukurdami idealią puokštę, kuri atitiks šventės svarbą.

Baltų rožių „vokelis“

44.00

Ieškote dovanos, kuri ne tik pradžiugintų, bet ir nustebintų draugą, artimąjį ar antrą pusę? O gal ieškote kažko, kas išreikštu šiltus jausmus kaip rūpestis, meilė, nuoširdumas? Jei taip, tuomet užsakykite baltų rožių vokelį internetu ir mes nustebinsime Jums brangų žmogų žavingu siuntiniu! Vokelyje yra 19 baltų vidutinio ilgo (60-70 cm) rožių.

Baltų rožių dėžutė

57.00

Baltų rožių dėžutė – puikus pasirinkimas sveikinant ne tik moteris ar merginas, bet ir tėvus ar draugus. Baltos rožės gali simbolizuoti ištikimybę, pagarbą ir rūpestį, todėl šios spalvos gėlės tinka beveik visiems. Rožių pateikimas dėžutėje prideda daugiau efekto ir originalumo, kas dovaną daro subtilią ir skoningą. Dėžutę paprastai sudaro 21 baltos rožės.

Geltona rožė

2.303.99

Geltonos rožės yra draugystės, ištikimybės ir atsidavimo simbolis. Dėl šios priežasties geltonas rožes itin tinka dovanoti draugams ir artimiesiems. Visuomenėje yra nuomonių, jog negalima dovanoti geltonų rožių mylimam žmogui, nes prišauksi skyrybas, tačiau tai toli gražu nėra tiesa. Geltonas rožes galima dovanoti antrai pusei taip išreiškiant ne tik meilę, bet ir ypatingą draugystę.

Įspūdinga 101 baltos rožės puokštė

252.00

Nuostabi, žavinga ir kartu nepakartojama 101 baltos rožės puokštė nepaliks abejingos nei vienos merginos. Jeigu norite išreikšti pačią karščiausią meilę, didžiausią ilgesį ar nuoširdžiausią atsiprašymą – rinkitės šią nepakartojamą puokštę.

Oranžinė rožė

2.303.99

Oranžinių rožių simbolika labai ypatinga. Šios spalvos rožės apjungia raudonų ir geltonų rožių simboliką. Tai reiškia, jog oranžinės rožės simbolizuoja meilę ir pagarbą, tuo pačiu draugystę ir rūpestį. Būtent todėl  šių ryškiaspalvių rožių galima dovanoti mylimam žmogui, bičiuliui ar artimajam.

Puokštė „Žavesys“

42.00

Ši raudonų gerberų ir rožių puokštė gali būti įprasminama dvejopai. Pirmiausia ši puokštė gali būti romantiška dovana merginai ar moteriai Valentino dienos proga, moters dienos ar kita. Taip pat tokia ryški ir solidi puokštė gali būti dovanojama ne tik moterims, bet ir vyrams ypatinga proga, pavyzdžiui, jubiliejaus.

Raudona rožė

2.303.99

Nusiųskite mylimiesiems, draugams ar artimiesiems raudonų rožių, kurios tinka tiek vyrams, tiek moterims. Šios gėlės yra labai universalios, nes jas tinka dovanoti bet kokio amžiaus žmogui ir bet kokia proga. Raudonos rožės išreiškia pačius gražiausius jausmus, todėl idealiai tinka kaip romantiška dovana antrai pusei ar meilės išraiška artimiesiems.

Raudonos rožės

16.00404.00

Raudonos rožės – rafinuotos gėlės, kurios gali simbolizuoti tiek meilę, tiek pagarbą. Dėl šios priežasties jos yra universalios gėlės, kurios tinka visiems – vyrams ir moterims, jauniems ir vyresniems, bet kokios šventės proga. Nustebinkite bičiulius, artimuosius ar mylimuosius puokšte elegantiškų raudonų rožių, kurios tiesiog negali nesužavėti. Pasirinkite norimą rožių kiekį bei ilgį ir susikurkite idealią raudonų rožių puokštę.

Raudonų rožių „laiškelis“

17.00

Nusiųskite mylimam žmogui meilės laiškelį pilną rožių. O gal norite pasveikinti šeimos narį ir išreikšti pagarbą bei ilgesį? Tokiu atveju šis laiškelis taip pat bus labai graži, subtili ir stebinanti dovana.