Rodoma 1–15 produktų - viso yra 40

Pigiau!

Raudonos rožės

14.00202.00

Raudonos rožės – rafinuotos gėlės, kurios gali simbolizuoti tiek meilę, tiek pagarbą. Dėl šios priežasties jos yra universalios gėlės, kurios tinka visiems – vyrams ir moterims, jauniems ir vyresniems, bet kokios šventės proga. Nustebinkite bičiulius, artimuosius ar mylimuosius puokšte elegantiškų raudonų rožių, kurios tiesiog negali nesužavėti. Pasirinkite norimą rožių kiekį bei ilgį ir susikurkite idealią raudonų rožių puokštę.

Baltų ir raudonų rožių puokštė

15.40222.20

Raudonų ir baltų rožių kuriamas spalvų kontrastas rožių puokštei suteikia elegancijos ir subtilumo. Šią puokštę tinka dovanoti praktiškai visiems, nes rožės universalios gėlės tinkančios visomis progomis. Pasirinkite norimą rožių kiekį ir ilgį, taip sukurdami idealią puokštę, kuri atitiks šventės svarbą.

Baltos rožės

15.40222.20

Baltos rožės – tai gėlės, kurioms neprilygsta elegancija jokios kitos gėlės. Dovanojant baltas rožes galima išreikšti ne tik meilę, bet ir pagarbą, padėką ar atsiprašymą. Šios gėlės ypač patinka moterims, todėl baltas rožes bet kokia proga tinkama dovanoti moterims ar merginoms. Pasirinkite baltų rožių kiekį ir ilgį ir nusiųskite ypatingam žmogui tinkamiausią ir dailiausią baltų rožių puokštę!

Rožinių ir baltų rožių puokštė

19.80222.20

Rožinių ir baltų rožių puokštė nepaliks abejingos nei vienos gavėjos. Ši puokštė tiesiog dvelkia moteriškumu, jautrumu ir pozityvia nuotaika, todėl tiks kiekvienai džiugiai šventei – kovo 8 dienai, vasario 14 dienai ar tiesiog merginos ar moters gimtadieniui.

Spalvingų rožių puokštė

24.20222.20

Originalus ir netikėtas derinys – skirtingų spalvų rožės vienoje puokštėje atrodo skoningai ir subtiliai. Kontrastingų, tačiau kartu derančių spalvų kompozicija puikiai tiks tiems, kuriems pabodo tradicinės raudonos rožės ir norisi paieškoti naujų derinių. Raudonų, geltonų, rožinių ir baltų rožių puokštė gali būti tiek romantiška dovana, tiek pagarbą ar rūpestį išreiškianti. Pasirinkite norimą rožių kiekį ir sukurkite tobulą puokštę, kuri atitiks šventę!

Baltų rožių ir gvazdikų puokštė

21.6049.20

Ši baltų rožių ir gvazdikų puokštė puikiai tiks dovanoti bet kurio amžiaus ar lyties atstovui, gavėjas liks sužavėtas ir nustebintas puokštės puošnumu bei išskirtinimu. Gvazdikų spalva parenkama ta, kuri tuo metu yra pardavime.

Puokštę galite rinktis iš trijų variantų:

Maža puokšė – 6 rožės ir 7 gvazdikai;

Vidutinė puokštė – 9 rožės ir 14 gvazdikų;

Didelė puokštė – 12 rožių ir 19 gvazdikų.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Raudonų rožių ir eustomų puokštė

26.2050.70

Raudonos rožės – pačios populiariausios ir labiausiai mylimos gėlės, o eustomos prabangą ir eleganciją asocijuojančios gėlės, tad ši raudonų rožių ir eustomų puokštė sužavės ir nepaliks abejingos nei vienos gavėjos. Eustomų spalva parenkama ta, kuri tuo metu yra pardavime.

Puokštę galite pasirinkti iš trijų variantų:

Mažą puokštę sudaro – 7 rožės ir 4 eustomos;

Vidutinę puokštę sudaro – 9 rožės ir 6 eustomos;

Didelę puokštę sudaro – 12 rožių ir 9 eustomos.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Pigiau!

Raudonų ir vienos baltos rožių dėžutė

26.2069.20

Balta rožė tarp daugelio raudonų sudaro labai prabangų ir elegantišką vaizdą, tad ši gėlių dėžutė taps puikia dovana Jums artimosioms moterims.

Dėžutę galite rinktis trijų dydžių:

Maža dėžutė – 11 rožių;

Vidutinė dėžutė – 21 rožė;

Didelė dėžutė – 31 rožės.

Norėdami užsakyti šią dėžutę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Rožių puokštė „Myliu“

28.6090.20

Romantiška, subtili ir originali puokštė „myliu“ puikiai atspindi savo pavadinimą, nes ši puokštė skirta išreikšti pačius šilčiausius jausmus ypatingam žmogui. Raudonų ir baltų rožių kontrastas sukuria išties nepamirštamą įspūdį. .

Balta mieganti rožė po stiklu

55.00

Rožės – vienos žavingiausių ir populiariausių gėlių, kurias mėgsta kone kiekvienas ar kiekviena. Ši balta mieganti rožė bus tinkama dovanoti tiek moteriai, tiek vyrui, o džiugins net iki kelerių metų!

Rožinių rožių puokštė

19.80222.20

Švelnumu bei prabanga dvelkianti rožinių rožių puokštė paliks neišdildomą įspūdį gražiosios lyties atstovėms. Šios rožinės spalvos rožės simbolizuoja laimę, eleganciją, romantiką, žavesį, meilumą bei padėką. Pasirinkite norimą rožių kiekį ir nustebinkite ypatingą žmogų nusiųsdami gėlių!

Pigiau!

Raudonos ir baltos rožės kvadratinėje dėžutėje

39.6061.60

Puikus bei klasikinis derinys – raudonos ir baltos rožės, tinkantis moterims ar merginoms sužavės ir nustebins daugelį, o ne tredicinis variantas – kvadratinė dėžutė bus puikus ne kasdieniškumo bei neįprastumo variantas.

Dėžutę galite rinktis ir trijų dydžių:

Maža dėžutė – 16 rožės.

Vidutinė dėžutė – 20 rožių.

Didelė dėžutė – 25 rožės.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Pigiau!

Raudonos rožės kvadratinėje dėžutėje

38.0059.00

Raudonos rožės – vienos populiariausių gėlių, kurios žavi bet kurio amžiaus ar lyties gavėją, o gėlės kvadratinėje dėžutėje bus puiki ir ypatinga bei neįprasta staigmena.

Dėžutę galite rinktis iš trijų dydžių:

Mažą dėžutę sudaro 16 rožių.

Vidutinę dėžutę sudaro 20 rožių.

Didelę dėžutę sudaro 25 rožės.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Baltos rožės kvadratinėje dėžutėje

41.2064.00

Baltos rožės puikiai tinka įvairioms progoms ar šventėms, o ši kvadratinė gėlių dėžutė taps ypatinga dovana.

Dėžutę galite rinktis iš trijų variantų:

Mažą dėžutę sudaro 16 rožės.

Vidutinę dėžutę sudaro 20 rožių.

Didelę dėžutę sudaro 25 rožės.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.