Rodomi 1–15 produktai - viso yra 42

101 rožė

229.00

101 raudona rožė – neužmirštamą įspūdį merginai paliksianti dovana. Kiekvienos merginos svajonė yra gauti visą glėbį elegantiškų, rafinuotų gėlių. Išreikškite savo meilę ir parodykite dėmesį originaliai ir įspūdingai ypatingai merginai ar moteriai. Galite rinktis iš trijų spalvų rožių – baltų, raudonų ir rožinių. Sakoma, moters papirkti negalima, bet jei jau nusprendėte pabandyti, Jums tai tikrai pavyks su 101 rožės puokšte.

11 baltų rožių dėžutė

31.00

Šią dėžutę sudaro 11 baltų rožių, kurios patalpintos į juodą dėžutę. Dėžutės spalvą galima keisti, tik susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu. Ši elegantiška dėžutė taps puikia dovana ne tik gimimo dienos proga moterims ir vyrams, bet ir vestuvių dovana porai ar sutuoktuvių metinių dovana šeimai.

21 rožinė rožė dėžutėje

57.00

Elegantiška rožinių rožių dėžutė – elegantiška dovana kiekvienam. Dėl savo švelnios rožių spalvos, ši dėžutė labai tiks moterims ir merginoms kaip meilės išraiška ar tiesiog graži dovana nuo draugės ar bičiulio. Nustebinkite ypatingą žmogų nuostabia dėžute rožinių rožių!

Balta rožė

2.303.99

Baltos rožės – prabangos, skaistumo ir pagarbos simbolis. Dėl šios priežasties baltas rožes tinka dovanoti ir vyrams, ir moterims. Šios gėlės gali turėti labai daug reikšmių, tačiau visada nustebina gėlių gavėją, priverčia jaustis ypatingai ir padaro nepamirštamą įspūdį.

Baltos rožės

16.00404.00

Baltos rožės – tai gėlės, kurioms neprilygsta elegancija jokios kitos gėlės. Dovanojant baltas rožes galima išreikšti ne tik meilę, bet ir pagarbą, padėką ar atsiprašymą. Šios gėlės ypač patinka moterims, todėl baltas rožes bet kokia proga tinkama dovanoti moterims ar merginoms. Pasirinkite baltų rožių kiekį ir ilgį ir nusiųskite ypatingam žmogui tinkamiausią ir dailiausią baltų rožių puokštę!

Baltų ir raudonų rožių puokštė

16.00404.00

Raudonų ir baltų rožių kuriamas spalvų kontrastas rožių puokštei suteikia elegancijos ir subtilumo. Šią puokštę tinka dovanoti praktiškai visiems, nes rožės universalios gėlės tinkančios visomis progomis. Pasirinkite norimą rožių kiekį ir ilgį, taip sukurdami idealią puokštę, kuri atitiks šventės svarbą.

Baltų ir raudonų tulpių puokštė

13.00121.00

Baltų ir raudonų tulpių kontrastas lygiai taip pat kaip ir rožių – atrodo ne tik romantiškai, originaliai bet ir skoningai. Šių spalvų tulpes galite dovanoti moterims ir merginoms bet kokia proga, tačiau labiausiai tinka Valentino dienos proga ar moters dienos proga.

Baltų rožių „vokelis“

44.00

Ieškote dovanos, kuri ne tik pradžiugintų, bet ir nustebintų draugą, artimąjį ar antrą pusę? O gal ieškote kažko, kas išreikštu šiltus jausmus kaip rūpestis, meilė, nuoširdumas? Jei taip, tuomet užsakykite baltų rožių vokelį internetu ir mes nustebinsime Jums brangų žmogų žavingu siuntiniu! Vokelyje yra 19 baltų vidutinio ilgo (60-70 cm) rožių.

Baltų rožių dėžutė

57.00

Baltų rožių dėžutė – puikus pasirinkimas sveikinant ne tik moteris ar merginas, bet ir tėvus ar draugus. Baltos rožės gali simbolizuoti ištikimybę, pagarbą ir rūpestį, todėl šios spalvos gėlės tinka beveik visiems. Rožių pateikimas dėžutėje prideda daugiau efekto ir originalumo, kas dovaną daro subtilią ir skoningą. Dėžutę paprastai sudaro 21 baltos rožės.

Frezija

1.20

Ypatingos ir unikalios gėlės – frezijos stebina ne tik savo elegantiškais, dailiais žiedeliais. Šios gėlės yra itin mėgstamos dėl nepakartojamo žiedų aromato, kuriam abejingas nelieka nei vienas gėlių gavėjas. Frezijos puikiai atrodo su kitomis gėlėmis – rožėmis, alstromerijomis. Daug frezijų vienoje puokštėje atrodo nepakartojamai, tačiau dėl jų smulkių žiedelių, rekomenduojame rinktis didesnį nei įprasta gėlių kiekį – nuo 15 frezijų.

Geltona rožė

2.303.99

Geltonos rožės yra draugystės, ištikimybės ir atsidavimo simbolis. Dėl šios priežasties geltonas rožes itin tinka dovanoti draugams ir artimiesiems. Visuomenėje yra nuomonių, jog negalima dovanoti geltonų rožių mylimam žmogui, nes prišauksi skyrybas, tačiau tai toli gražu nėra tiesa. Geltonas rožes galima dovanoti antrai pusei taip išreiškiant ne tik meilę, bet ir ypatingą draugystę.

Gerberos

14.0070.00

Gerberos – gerą nuotaiką ir pozityvias emocijas nešančios gėlės. Šios „saulytės“ kiekvieną puokštės gavėją privers šypsotis ir praskaidrins jo dieną. Dėl šios priežasties gerberas labai tinka dovanoti bičiuliams ir artimiesiems, nes būtent jiems galite šiomis gėlėmis išreikšti draugiškumą, nuoširdumą ir rūpestį. Pasirinkite spalvingų gerberų kiekį ir nusiųskite dalią šią gėlių puokštę Vilniuje.

Įspūdinga 101 baltos rožės puokštė

252.00

Nuostabi, žavinga ir kartu nepakartojama 101 baltos rožės puokštė nepaliks abejingos nei vienos merginos. Jeigu norite išreikšti pačią karščiausią meilę, didžiausią ilgesį ar nuoširdžiausią atsiprašymą – rinkitės šią nepakartojamą puokštę.

Įvairių spalvų gerberos

1.90

Gerberos – spalvingais žiedais ir aukštais kotais pasižyminčios gėlės. Šios „saulytės“ simbolizuoja nuoširdumą ir draugystę, todėl labiausiai tinka dovanoti draugams ir artimiesiems – tiek vyrams, tiek moterims. Šios žaismingos gėlės į kiekvienus namus atneš šviesos ir šilumos.

Įvairių spalvų gvazdikai

1.20

Visi žino, jog gvazdikai ypač tinkami sveikinant vaikinus ir vyrus įvairiausioms progomis. Taip pat gvazdikai dažnai dovanojami vyresnio amžiau žmonėms. Dėl šių priežasčių gvazdikai ilgą laiką nebuvo laikomi romantiškomis gėlėmis, tačiau pastaruoju metu tai pasikeitė. Gvazdikai grįžo į madą ir yra dedami į gėlių dėžutes sveikinant moteris, vestuvių puokštes bei romantiškas puokšteles ypatingai progai. Gvazdikais galite stebinti vyrus, moteris, jaunuolius ir vyresnio amžiaus žmones.