Pristatymus vykdome patys nuo 9:30 iki 20:00 nuo pirmadienio iki penktadienio. Šeštadienį nuo 10:30 iki 17:00  ir sekmadienį galimi tik išankstiniai užsakymai. Užsakymą greičiausiai galime pristatyti po 3 valandų nuo užsakymo pateikimo. Norėdami sužinoti informaciją apie pristatymo sąlygas bei informaciją Spauskite čia...

Rodomi 1–15 produktai - viso yra 85

Pigiau!

Raudonos rožės

14.00202.00

Raudonos rožės – rafinuotos gėlės, kurios gali simbolizuoti tiek meilę, tiek pagarbą. Dėl šios priežasties jos yra universalios gėlės, kurios tinka visiems – vyrams ir moterims, jauniems ir vyresniems, bet kokios šventės proga. Nustebinkite bičiulius, artimuosius ar mylimuosius puokšte elegantiškų raudonų rožių, kurios tiesiog negali nesužavėti. Pasirinkite norimą rožių kiekį bei ilgį ir susikurkite idealią raudonų rožių puokštę.

Baltų ir raudonų rožių puokštė

15.40222.20

Raudonų ir baltų rožių kuriamas spalvų kontrastas rožių puokštei suteikia elegancijos ir subtilumo. Šią puokštę tinka dovanoti praktiškai visiems, nes rožės universalios gėlės tinkančios visomis progomis. Pasirinkite norimą rožių kiekį ir ilgį, taip sukurdami idealią puokštę, kuri atitiks šventės svarbą.

Baltos rožės

15.40222.20

Baltos rožės – tai gėlės, kurioms neprilygsta elegancija jokios kitos gėlės. Dovanojant baltas rožes galima išreikšti ne tik meilę, bet ir pagarbą, padėką ar atsiprašymą. Šios gėlės ypač patinka moterims, todėl baltas rožes bet kokia proga tinkama dovanoti moterims ar merginoms. Pasirinkite baltų rožių kiekį ir ilgį ir nusiųskite ypatingam žmogui tinkamiausią ir dailiausią baltų rožių puokštę!

Eustomų puokštė (dviejų spalvų)

18.9083.70

Pasirinkite norimą eustomų kiekį ir sukurkite tobulą puokštę iš dviejų spalvų elegantiškųjų eustomų. Tokia dovana patiks kiekvienam, o gėlės papuoš bet kurią patalpą, kurioje bus pamerktos ir pastatytos. Išankstinį užsakymą (likus dienai ir daugiau iki užsakymo įvykdymo) galite atlikti internetu.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Rožinių ir baltų rožių puokštė

19.80222.20

Rožinių ir baltų rožių puokštė nepaliks abejingos nei vienos gavėjos. Ši puokštė tiesiog dvelkia moteriškumu, jautrumu ir pozityvia nuotaika, todėl tiks kiekvienai džiugiai šventei – kovo 8 dienai, vasario 14 dienai ar tiesiog merginos ar moters gimtadieniui.

Alstromerijų puokštė (įvairių spalvų)

12.6063.00

Alstromerijos yra tinkamos gėlės visiems, tačiau jeigu ieškote džiugios dovanos draugams ar kitiems žmonėms, su kuriais jus sieja draugiški ir šilti santykiai – spalvingosios alstromerijos yra tai, ko ieškote! Išankstinį užsakymą (likus dienai ir daugiau iki užsakymo įvykdymo) galite atlikti internetu.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Spalvingų rožių puokštė

24.20222.20

Originalus ir netikėtas derinys – skirtingų spalvų rožės vienoje puokštėje atrodo skoningai ir subtiliai. Kontrastingų, tačiau kartu derančių spalvų kompozicija puikiai tiks tiems, kuriems pabodo tradicinės raudonos rožės ir norisi paieškoti naujų derinių. Raudonų, geltonų, rožinių ir baltų rožių puokštė gali būti tiek romantiška dovana, tiek pagarbą ar rūpestį išreiškianti. Pasirinkite norimą rožių kiekį ir sukurkite tobulą puokštę, kuri atitiks šventę!

Baltų rožių ir gvazdikų puokštė

21.6049.20

Ši baltų rožių ir gvazdikų puokštė puikiai tiks dovanoti bet kurio amžiaus ar lyties atstovui, gavėjas liks sužavėtas ir nustebintas puokštės puošnumu bei išskirtinimu. Gvazdikų spalva parenkama ta, kuri tuo metu yra pardavime.

Puokštę galite rinktis iš trijų variantų:

Maža puokšė – 6 rožės ir 7 gvazdikai;

Vidutinė puokštė – 9 rožės ir 14 gvazdikų;

Didelė puokštė – 12 rožių ir 19 gvazdikų.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Raudonų rožių ir eustomų puokštė

26.2050.70

Raudonos rožės – pačios populiariausios ir labiausiai mylimos gėlės, o eustomos prabangą ir eleganciją asocijuojančios gėlės, tad ši raudonų rožių ir eustomų puokštė sužavės ir nepaliks abejingos nei vienos gavėjos. Eustomų spalva parenkama ta, kuri tuo metu yra pardavime.

Puokštę galite pasirinkti iš trijų variantų:

Mažą puokštę sudaro – 7 rožės ir 4 eustomos;

Vidutinę puokštę sudaro – 9 rožės ir 6 eustomos;

Didelę puokštę sudaro – 12 rožių ir 9 eustomos.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Gvazdikų dėžutė (dviejų spalvų)

22.0039.40

Gvazdikai – tai gėlės, kurios tinka tiek vyrams tiek moterims, tad ši dviejų spalvų gvazdikų dėžutė taps puikia staigmena norint nustebinti bet kurį Jums brangų žmogų.

Dėžutę galite rinktis iš trijų dydžių:

Mažą dėžutę sudaro 15 gvazdikų;

Vidiutinę dėžutę sudaro  21 gvazdikas;

Didelę dėžutę sudaro 27 gvazdikai.

Norėdami užsakyti šią dėžutę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Pigiau!

Raudonų ir vienos baltos rožių dėžutė

26.2069.20

Balta rožė tarp daugelio raudonų sudaro labai prabangų ir elegantišką vaizdą, tad ši gėlių dėžutė taps puikia dovana Jums artimosioms moterims.

Dėžutę galite rinktis trijų dydžių:

Maža dėžutė – 11 rožių;

Vidutinė dėžutė – 21 rožė;

Didelė dėžutė – 31 rožės.

Norėdami užsakyti šią dėžutę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Rožių puokštė „Myliu“

28.6090.20

Romantiška, subtili ir originali puokštė „myliu“ puikiai atspindi savo pavadinimą, nes ši puokštė skirta išreikšti pačius šilčiausius jausmus ypatingam žmogui. Raudonų ir baltų rožių kontrastas sukuria išties nepamirštamą įspūdį. .

Alstromerijų puokštė (vienos spalvos)

12.6063.00

Vienos spalvos alstromerijų puokštė yra puiki dovana kiekvienam – tėvams, draugams, mylimam žmogui ar kolegai. Šios gėlės tinkamos įvairioms progoms ir tikrai praskaidrins dieną žmogui, kuriam šių gėlių nusiųsite. Išankstinį užsakymą (likus dienai ir daugiau iki užsakymo įvykdymo) galite atlikti internetu.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Balta mieganti rožė po stiklu

55.00

Rožės – vienos žavingiausių ir populiariausių gėlių, kurias mėgsta kone kiekvienas ar kiekviena. Ši balta mieganti rožė bus tinkama dovanoti tiek moteriai, tiek vyrui, o džiugins net iki kelerių metų!