Rodomas vienas produktas

Alstromerijų dėžutė (įvairių spalvų)

13.0034.00

Daugiaspalvė alstromerijų dėžutė kupina ryškios spalvos žiedelių atrodo jaukiai, džiugiai ir tikrai šventiškai. Bet kuris gavėjas pajaus šventinę nuotaiką ar tiesiog liks maloniai nustebintas gavęs tokią ryškių spalvų gėlių dėžutę. Išankstinį užsakymą (likus dienai ir daugiau iki užsakymo įvykdymo) galite atlikti internetu.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Gvazdikų dėžutė (dviejų spalvų)

22.0039.40

Gvazdikai – tai gėlės, kurios tinka tiek vyrams tiek moterims, tad ši dviejų spalvų gvazdikų dėžutė taps puikia staigmena norint nustebinti bet kurį Jums brangų žmogų.

Dėžutę galite rinktis iš trijų dydžių:

Mažą dėžutę sudaro 15 gvazdikų;

Vidiutinę dėžutę sudaro  21 gvazdikas;

Didelę dėžutę sudaro 27 gvazdikai.

Norėdami užsakyti šią dėžutę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Pigiau!

Raudonų ir vienos baltos rožių dėžutė

24.2063.20

Balta rožė tarp daugelio raudonų sudaro labai prabangų ir elegantišką vaizdą, tad ši gėlių dėžutė taps puikia dovana Jums artimosioms moterims.

Dėžutę galite rinktis trijų dydžių:

Maža dėžutė – 11 rožių;

Vidutinė dėžutė – 21 rožė;

Didelė dėžutė – 31 rožės.

Norėdami užsakyti šią dėžutę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Pigiau!

Raudonų rožių dėžutė

51.70 43.30

Raudonų rožių dėžutė – ideali dovana, kuomet raudonų rožių puokštę norima pateikti įdomiau ir stilingiau. 21 raudona rožė dėžutėje atrodo pritrenkiančiai ir stilingai. Tokia dovana liks sužavėtos ne tik dailiosios lyties atstovės, bet ir vyrai. Šią dėžutę tinkama dovanoti daugeliui progų – gimtadienio, jubiliejaus, vestuvių, vestuvių metinių ir kitomis progomis.

Alstromerijų dėžutė (dviejų spalvų)

13.0034.00

Dviejų spalvų alstromerijų dėžutė kupina spalvingų žiedelių atrodo jaukiai, skoningai ir papuoš kiekvieną patalpą. Bet kuris gavėjas pajaus šventinę nuotaiką ar tiesiog liks maloniai nustebintas gavęs tokią spalvingą dėžutę gėlių. Išankstinį užsakymą (likus dienai ir daugiau iki užsakymo įvykdymo) galite atlikti internetu.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Alstromerijų dėžutė (vienos spalvos)

13.0034.00

Vienspalvė alstromerijų dėžutė kupina ryškios spalvos žiedelių atrodo jaukiai, skoningai ir papuoš kiekvieną patalpą. Bet kuris gavėjas pajaus šventinę nuotaiką ar tiesiog liks maloniai nustebintas gavęs tokią ryškios spalvos gėlių dėžutę. Išankstinį užsakymą (likus dienai ir daugiau iki užsakymo įvykdymo) galite atlikti internetu.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Raudonų ir baltų rožių dėžutė

23.80106.00

Raudonų ir baltų rožių kompozicija – tradicinis ir visų mėgstamas variantas sveikinant draugus, šeimos narius ar mylimuosius įvairiomis progomis. Tačiau raudonos ir baltos spalvos rožės atrodo išties įspūdingai pateiktos stilingai – apvalioje dėžutėje.

Baltų rožių dėžutė

53.20

Baltų rožių dėžutė – puikus pasirinkimas sveikinant ne tik moteris ar merginas, bet ir tėvus ar draugus. Baltos rožės gali simbolizuoti ištikimybę, pagarbą ir rūpestį, todėl šios spalvos gėlės tinka beveik visiems. Rožių pateikimas dėžutėje prideda daugiau efekto ir originalumo, kas dovaną daro subtilią ir skoningą. Dėžutę paprastai sudaro 21 baltos rožės.

Geltonų ir rožinių rožių dėžutė

23.80106.00

Spalvinga rožių dėžutė tiks bet kokiai progai – gimtadieniui, motinos dienai, moters dienai ir kitoms šventėms, kai tiesiog būtina pasveikinti moterį ar merginą. Ši dėžutė bus puikus pasirinkimas norint ne tik pasveikinti, bet ir nustebinti!

Rožinių ir baltų rožių dėžutė

23.80106.00

Ši rožių dėžutė gali būti romantiška dovana merginai ar žmonai, taip pat dėžutę galima dovanoti mamai ar sesei išreiškiant rūpestį ir meilę. Švelnių spalvų dėžutė taps stilinga dovana kiekvienai moteriai ar merginai.

Įvairių spalvų rožių dėžutė

23.80106.00

Spalvinga rožių dėžutė yra ypatinga ne tik savo spinduliuojama gera energija, bet ir tuo, jog yra tinkama dovanoti tiek vyrams, tiek moterims bet kokia proga. Jeigu norite ne tik nustebinti, bet ir išreikšti pačius švelniausius ar šilčiausius jausmus – rinkitės šią įvairių spalvų rožių dėžutę.

21 rožinė rožė dėžutėje

53.20

Elegantiška rožinių rožių dėžutė – elegantiška dovana kiekvienam. Dėl savo švelnios rožių spalvos, ši dėžutė labai tiks moterims ir merginoms kaip meilės išraiška ar tiesiog graži dovana nuo draugės ar bičiulio. Nustebinkite ypatingą žmogų nuostabia dėžute rožinių rožių!

Rožių dėžutė „Atspalviai“

48.80

19 rožių dėžutė, kurią sudaro baltos, geltonos, oranžinės ir raudonos rožės taps puikia dovana tiek vyrams, tiek moterims. Šių spalvų gėlės sukuria pereinamų atspalvių kompoziją, kas atrodo iš tiesų nepakartojamai.

Eustomų dėžutė (dviejų spalvų)

22.9047.50

Mes suderinsime eustomų spalvas, parinksime tinkamą dėžutę ir padarysime staigmeną Jūsų artimam, gerbiamam ar mylimam žmogui pristatydami nuostabią dėžutę į namus ar kitą vietą Vilniuje.

Išankstinį užsakymą (likus dienai ir daugiau iki užsakymo įvykdymo) galite atlikti internetu.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

11 baltų rožių dėžutė

29.70

Šią dėžutę sudaro 11 baltų rožių, kurios patalpintos į juodą dėžutę. Dėžutės spalvą galima keisti, tik susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu. Ši elegantiška dėžutė taps puikia dovana ne tik gimimo dienos proga moterims ir vyrams, bet ir vestuvių dovana porai ar sutuoktuvių metinių dovana šeimai.