Rezultatų: 6

11 baltų rožių dėžutė

31.00

Šią dėžutę sudaro 11 baltų rožių, kurios patalpintos į juodą dėžutę. Dėžutės spalvą galima keisti, tik susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu. Ši elegantiška dėžutė taps puikia dovana ne tik gimimo dienos proga moterims ir vyrams, bet ir vestuvių dovana porai ar sutuoktuvių metinių dovana šeimai.

21 rožinė rožė dėžutėje

57.00

Elegantiška rožinių rožių dėžutė – elegantiška dovana kiekvienam. Dėl savo švelnios rožių spalvos, ši dėžutė labai tiks moterims ir merginoms kaip meilės išraiška ar tiesiog graži dovana nuo draugės ar bičiulio. Nustebinkite ypatingą žmogų nuostabia dėžute rožinių rožių!

Baltų rožių dėžutė

57.00

Baltų rožių dėžutė – puikus pasirinkimas sveikinant ne tik moteris ar merginas, bet ir tėvus ar draugus. Baltos rožės gali simbolizuoti ištikimybę, pagarbą ir rūpestį, todėl šios spalvos gėlės tinka beveik visiems. Rožių pateikimas dėžutėje prideda daugiau efekto ir originalumo, kas dovaną daro subtilią ir skoningą. Dėžutę paprastai sudaro 21 baltos rožės.

Raudonų rožių dėžutė

57.00

Raudonų rožių dėžutė – ideali dovana, kuomet raudonų rožių puokštę norima pateikti įdomiau ir stilingiau. 21 raudona rožė dėžutėje atrodo pritrenkiančiai ir stilingai. Tokia dovana liks sužavėtos ne tik dailiosios lyties atstovės, bet ir vyrai. Šią dėžutę tinkama dovanoti daugeliui progų – gimtadienio, jubiliejaus, vestuvių, vestuvių metinių ir kitomis progomis.

Rožinių rožių dėžutė

34.0085.00

Rožinės rožės – moteriškumo, jautrumo ir elegancijos simbolis. Būtent dėl šios priežasties šios gėlės dažniausiai dovanojamos moterims. Elegantiška ir daili dėžutė su rožinėmis rožėmis taps puikia dovana moteriai ar merginai bet kokia proga. Pasirinkite norimą dėžutės dydį – 13 rožių, 21 rožė ir 35 rožės ir padarykite moteriai malonią staigmeną.

Rožių dėžutė „Atspalviai“

48.00

19 rožių dėžutė, kurią sudaro baltos, geltonos, oranžinės ir raudonos rožės taps puikia dovana tiek vyrams, tiek moterims. Šių spalvų gėlės sukuria pereinamų atspalvių kompoziją, kas atrodo iš tiesų nepakartojamai.