Rodomi 1–15 produktai - viso yra 29

Raudonų rožių dėžutė

51.70

Raudonų rožių dėžutė – ideali dovana, kuomet raudonų rožių puokštę norima pateikti įdomiau ir stilingiau. 21 raudona rožė dėžutėje atrodo pritrenkiančiai ir stilingai. Tokia dovana liks sužavėtos ne tik dailiosios lyties atstovės, bet ir vyrai. Šią dėžutę tinkama dovanoti daugeliui progų – gimtadienio, jubiliejaus, vestuvių, vestuvių metinių ir kitomis progomis.

Raudonų ir baltų rožių dėžutė

23.80106.00

Raudonų ir baltų rožių kompozicija – tradicinis ir visų mėgstamas variantas sveikinant draugus, šeimos narius ar mylimuosius įvairiomis progomis. Tačiau raudonos ir baltos spalvos rožės atrodo išties įspūdingai pateiktos stilingai – apvalioje dėžutėje.

Baltų rožių dėžutė

53.20

Baltų rožių dėžutė – puikus pasirinkimas sveikinant ne tik moteris ar merginas, bet ir tėvus ar draugus. Baltos rožės gali simbolizuoti ištikimybę, pagarbą ir rūpestį, todėl šios spalvos gėlės tinka beveik visiems. Rožių pateikimas dėžutėje prideda daugiau efekto ir originalumo, kas dovaną daro subtilią ir skoningą. Dėžutę paprastai sudaro 21 baltos rožės.

Geltonų ir rožinių rožių dėžutė

23.80106.00

Spalvinga rožių dėžutė tiks bet kokiai progai – gimtadieniui, motinos dienai, moters dienai ir kitoms šventėms, kai tiesiog būtina pasveikinti moterį ar merginą. Ši dėžutė bus puikus pasirinkimas norint ne tik pasveikinti, bet ir nustebinti!

Rožinių ir baltų rožių dėžutė

23.80106.00

Ši rožių dėžutė gali būti romantiška dovana merginai ar žmonai, taip pat dėžutę galima dovanoti mamai ar sesei išreiškiant rūpestį ir meilę. Švelnių spalvų dėžutė taps stilinga dovana kiekvienai moteriai ar merginai.

Įvairių spalvų rožių dėžutė

23.80106.00

Spalvinga rožių dėžutė yra ypatinga ne tik savo spinduliuojama gera energija, bet ir tuo, jog yra tinkama dovanoti tiek vyrams, tiek moterims bet kokia proga. Jeigu norite ne tik nustebinti, bet ir išreikšti pačius švelniausius ar šilčiausius jausmus – rinkitės šią įvairių spalvų rožių dėžutę.

21 rožinė rožė dėžutėje

53.20

Elegantiška rožinių rožių dėžutė – elegantiška dovana kiekvienam. Dėl savo švelnios rožių spalvos, ši dėžutė labai tiks moterims ir merginoms kaip meilės išraiška ar tiesiog graži dovana nuo draugės ar bičiulio. Nustebinkite ypatingą žmogų nuostabia dėžute rožinių rožių!

Rožių dėžutė „Atspalviai“

48.80

19 rožių dėžutė, kurią sudaro baltos, geltonos, oranžinės ir raudonos rožės taps puikia dovana tiek vyrams, tiek moterims. Šių spalvų gėlės sukuria pereinamų atspalvių kompoziją, kas atrodo iš tiesų nepakartojamai.

Eustomų dėžutė (dviejų spalvų)

22.9047.50

Mes suderinsime eustomų spalvas, parinksime tinkamą dėžutę ir padarysime staigmeną Jūsų artimam, gerbiamam ar mylimam žmogui pristatydami nuostabią dėžutę į namus ar kitą vietą Vilniuje.

Išankstinį užsakymą (likus dienai ir daugiau iki užsakymo įvykdymo) galite atlikti internetu.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

11 baltų rožių dėžutė

29.70

Šią dėžutę sudaro 11 baltų rožių, kurios patalpintos į juodą dėžutę. Dėžutės spalvą galima keisti, tik susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu. Ši elegantiška dėžutė taps puikia dovana ne tik gimimo dienos proga moterims ir vyrams, bet ir vestuvių dovana porai ar sutuoktuvių metinių dovana šeimai.

Rožinių tulpių dėžutė

25.7572.25

Viena mėgstamiausių visų moterų gėlių yra tulpės. O būtent rožinės tulpės ypač tinka moterims ir merginoms. Kiekviena mergina apsidžiaugs gavusi rožinių tulpių dėžutę į namus. Tai ne tik graži staigmena, bet ir šypseną kelianti dovana!

Rožinių rožių dėžutė

34.1084.00

Rožinės rožės – moteriškumo, jautrumo ir elegancijos simbolis. Būtent dėl šios priežasties šios gėlės dažniausiai dovanojamos moterims. Elegantiška ir daili dėžutė su rožinėmis rožėmis taps puikia dovana moteriai ar merginai bet kokia proga. Pasirinkite norimą dėžutės dydį – 13 rožių, 21 rožė ir 35 rožės ir padarykite moteriai malonią staigmeną.

Alstromerijų dėžutė (įvairių spalvų)

18.0049.00

Daugiaspalvė alstromerijų dėžutė kupina ryškios spalvos žiedelių atrodo jaukiai, džiugiai ir tikrai šventiškai. Bet kuris gavėjas pajaus šventinę nuotaiką ar tiesiog liks maloniai nustebintas gavęs tokią ryškių spalvų gėlių dėžutę. Išankstinį užsakymą (likus dienai ir daugiau iki užsakymo įvykdymo) galite atlikti internetu.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Eustomų dėžutė (įvairių spalvų)

22.9047.50

Jeigu ieškote ne tiek subtilios ir prabangios, o labiau nuotaikingos ir šventiškos kompozicijos vienai ar kitai progai – ši eustomų dėžutė yra tai, ko ieškote! Jeigu Jums ypatingam žmogui trūksta spalvų ir geros nuotaikos, tai spalvinga dėžutė tikrai pavers Jo ar Jos dieną gražesne! Išankstinį užsakymą (likus dienai ir daugiau iki užsakymo įvykdymo) galite atlikti internetu.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Eustomų dėžutė (vienos spalvos)

22.9047.50

Žavinga ir išraiškinga vienos spalvos eustomų dėžutė maloniai nustebins gavėją ne tik dailiais smulkiais žiedeliais, bet ir dailiu jų išdėstymu dėžutėje. Skoninga dovana kiekvienam ir bet kokia proga. Išankstinį užsakymą (likus dienai ir daugiau iki užsakymo įvykdymo) galite atlikti internetu.

Norėdami užsakyti šią puokštę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.