Rodomas vienas produktas

Raudonų rožių dėžutė

58.00

Raudonų rožių dėžutė – ideali dovana, kuomet raudonų rožių puokštę norima pateikti įdomiau ir stilingiau. 21 raudona rožė dėžutėje atrodo pritrenkiančiai ir stilingai. Tokia dovana liks sužavėtos ne tik dailiosios lyties atstovės, bet ir vyrai. Šią dėžutę tinkama dovanoti daugeliui progų – gimtadienio, jubiliejaus, vestuvių, vestuvių metinių ir kitomis progomis.

Raudonų ir baltų rožių dėžutė

26.50119.50

Raudonų ir baltų rožių kompozicija – tradicinis ir visų mėgstamas variantas sveikinant draugus, šeimos narius ar mylimuosius įvairiomis progomis. Tačiau raudonos ir baltos spalvos rožės atrodo išties įspūdingai pateiktos stilingai – apvalioje dėžutėje.

Baltų rožių dėžutė

58.00

Baltų rožių dėžutė – puikus pasirinkimas sveikinant ne tik moteris ar merginas, bet ir tėvus ar draugus. Baltos rožės gali simbolizuoti ištikimybę, pagarbą ir rūpestį, todėl šios spalvos gėlės tinka beveik visiems. Rožių pateikimas dėžutėje prideda daugiau efekto ir originalumo, kas dovaną daro subtilią ir skoningą. Dėžutę paprastai sudaro 21 baltos rožės.

Geltonų ir rožinių rožių dėžutė

26.50119.50

Spalvinga rožių dėžutė tiks bet kokiai progai – gimtadieniui, motinos dienai, moters dienai ir kitoms šventėms, kai tiesiog būtina pasveikinti moterį ar merginą. Ši dėžutė bus puikus pasirinkimas norint ne tik pasveikinti, bet ir nustebinti!

Rožinių ir baltų rožių dėžutė

26.50119.50

Ši rožių dėžutė gali būti romantiška dovana merginai ar žmonai, taip pat dėžutę galima dovanoti mamai ar sesei išreiškiant rūpestį ir meilę. Švelnių spalvų dėžutė taps stilinga dovana kiekvienai moteriai ar merginai.

Įvairių spalvų rožių dėžutė

26.50119.50

Spalvinga rožių dėžutė yra ypatinga ne tik savo spinduliuojama gera energija, bet ir tuo, jog yra tinkama dovanoti tiek vyrams, tiek moterims bet kokia proga. Jeigu norite ne tik nustebinti, bet ir išreikšti pačius švelniausius ar šilčiausius jausmus – rinkitės šią įvairių spalvų rožių dėžutę.

Geltonų tulpių dėžutė

22.0061.00

Geltonos tulpės sušildys ir užlies jaukumu kiekvieną gavėją. Ši dėžutė ne tik papuoš namus ar biuro stalą, bet ir nuoširdžiai nudžiugins savo šviesia ir šilta tulpių spalva.

Įvairių spalvų tulpių dėžutė

22.0061.00

Įvairių spalvų tulpės dėžutėje yra ne tik saugus pasirinkimas, nes įtiks ir patiks kiekvienam, bet ir skoningas bei originalus variantas. Jeigu norite į gavėjo namus įnešti šviesos ir šilumos – ši spalvinga tulpių dėžutė padarys tai už jus!

Įvairiaspalvių tulpių dėžutė

22.0061.00

Moters dienos proga, Valentino dienos ar gimtadienio proga nustebinkite ypatingą žmogų gėlėmis į namus. Moterims ypač patiks ši trijų spalvų tulpių dėžutė, kuri žavės ne tik spalvomis, bet ir subtilumu bei originalumu.

Rožinių tulpių dėžutė

22.0061.00

Viena mėgstamiausių visų moterų gėlių yra tulpės. O būtent rožinės tulpės ypač tinka moterims ir merginoms. Kiekviena mergina apsidžiaugs gavusi rožinių tulpių dėžutę į namus. Tai ne tik graži staigmena, bet ir šypseną kelianti dovana!

21 rožinė rožė dėžutėje

58.00

Elegantiška rožinių rožių dėžutė – elegantiška dovana kiekvienam. Dėl savo švelnios rožių spalvos, ši dėžutė labai tiks moterims ir merginoms kaip meilės išraiška ar tiesiog graži dovana nuo draugės ar bičiulio. Nustebinkite ypatingą žmogų nuostabia dėžute rožinių rožių!

Baltų ir rožinių tulpių dėžutė

22.0061.00

Jeigu ieškote švelnumu ir „moteriškumu“ spinduliuojančios dovanos – pati tinkamiausia yra baltų ir rožinių tulpių dėžutė. Nusiųsdami šią dėžutę moteriai galite sveikinti įvairiomis progomis ir išreikšti pačius šilčiausius jausmus.

Violetinių tulpių dėžutė

22.0061.00

Nustebinkite draugus, šeimos narius ar mylimą žmogų ryškiai violetinėmis tulpėmis, kurios stilingai pateikiamos dėžutėje. Jeigu ieškote skoningo ir praktiško varianto gėlėms į namus ar biurą, ši dėžutė yra iš tiesų stebinantis ir itin patogus variantas nustebinti ir pasveikinti!

Rožių dėžutė „Atspalviai“

52.50

19 rožių dėžutė, kurią sudaro baltos, geltonos, oranžinės ir raudonos rožės taps puikia dovana tiek vyrams, tiek moterims. Šių spalvų gėlės sukuria pereinamų atspalvių kompoziją, kas atrodo iš tiesų nepakartojamai.

Raudonų tulpių dėžutė

22.0061.00

Raudonų tulpių dėžutė yra toks pats saugus pasirinkimas, kaip ir raudonų rožių. Šios spalvos gėlės patiks kiekvienam ir visada atrodys skoningai. Skirtumas tas, jog tulpes dažniausiai dovanojame moterims ir šios gėlės dažnai damai asocijuojasi su pavasariu, šviesa ir šiluma.