Rodoma 1–15 produktų - viso yra 30

Pigiau!

Skydas ir kalavijas mažajam riteriui

8.67 7.23

Nekenksmingas ir saugus iš EVA putų pagamintas kalavijo ir skydo rinkinys leis mažajam herojui apginti kiekvieną princesę karalystėje. Suteikite progą vaikams saugiai žaisti ir lavinti savo vaizduotę išsigalvojant įvairias situacijas, kuriose didvyris išgelbsti žmones besinaudodamas savo šviesiu skydu ir kalaviju.

Skydas: 28 x 35 x 0.5 cm

Kalavijas: 14 x 44 x 3 cm

Tinkamas vaikams nuo 3 metų.

Pigiau!

Balionai gyvūnėlių formavimui

2.99 1.99

Iš balionų suformuoti gyvūnėliai – kiekvienos vaikų šventės linksmas akcentas. Balionai, kurių pakete yra 17, lavina vaizduotę ir leidžia vaikams atsipalaiduoti. Padovanokite gerą nuotaiką.

Pigiau!

Mago rinkinys

7.98 7.00

Mago rinkinys patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. Nes tai  naujas būdas linksmintis. Burkite, stebinkite – tapkite magu!

Pigiau!

Sieninis laikrodis „Vynas“

9.08 8.08

Nustebinkite žmogų, kuris mėgstą vyną ar subtilias interjero detales, vintažinio tipo laikrodžiu, kuris puikiai papuoštų bet kuriuos namus.

Pigiau!

Plastikinė kiaulė taupyklė

3.27 3.00

Maža, rausva ir žavi kiaulaitė taupyklė. Jos slaptas ginklas – nusukama nosis, kurią pašalinus galima išimti pinigus. Ši maža paslaptis ir miela spalva daro šią taupyklę dar žavesne!

Pigiau!

Stebuklingas modelinas

7.24 6.00

Stebuklingas modelinas yra skirtas vaikams žaisti ir lavinti fantaziją bei kūrybiškumą. Iš jo galima formuoti viską, ką širdis geidžia.

Stebuklingas modelinas:

  • 6 cm diametro ir 3 cm aukščio;
  • Sveria 50 g;
  • Saugus naudoti.
Pigiau!

Mažieji dinozaurai

3.24 3.00

Mažieji dinozaurai pažadins vaiko fantaziją. Tegu jis susikuria savo Jūros periodo parką!

Dinozaurai pagaminti iš nekenksmingo plastiko ir padengti minkšta medžiaga.

Išmatavimai: 19 x 16 x 7 cm

Pigiau!

Spalvotos kreidelės

4.07 3.00

Kreidelių rinkinį sudaro 5 spalvos ir net 15 kreidelių. Su šiuo rinkiniu vaikas ar bet kuris kitas asmuo galės žaisti, lavinti fantaziją ir kurti.

Įteikite progą tobulėti kūrybiškai ir žaidimo metu.

Pigiau!

Būsimosios nuotakos lankelis Bride to Be

3.24 3.00

Juodas lankelis, dekoruotas rausvu pūkeliu ir dvejomis šokčiojančiomis antenomis, kurios visiems praneša, kad prieš juos – būsimoji nuotaka. Tai smagus ir išskiriantis mergvakario atributas, kurį privalo turėti kiekviena būsimoji nuotaka.

Pigiau!

Vabzdžių laboratorija

2.47 2.00

Tai rinkinys, skirtas vabzdžių stebėjimui. Padėkite augti mažiesiems mokslininkams!

Rinkinį sudaro spalvinga dėžutė su įtaisyta padidinamojo stiklo akute, durelėms vabzdžiams įeiti bei išleisti, padidinamasis stiklas ir pincetas.

Pigiau!

Nuotraukų rėmelis Akiniai nuo saulės

4.004.49

Kūrybiški rėmeliai sukurti taip, kad primintų vasarą, šilumą, saulę ir atostogas. Eksponuokite mieliausias įamžintas akimirkas spalvotuose rėmeliuose, kurių dizainas primena akinius nuo saulės.

Rėmeliuose telpa dvi nuotraukos, kurių išmatavimai 9 x 12 cm

Pigiau!

Radijo bangomis valdomas sunkvežimis

18.47 17.00

Radijo bangomis valdomas sunkvežimis yra tai, kuo tikrai apsidžiaugs kiekvienas būsimasis vairuotojas. Leiskite vaikui patirti žaidimo džiaugsmą su šia baterijomis veikiančia mašinėle!

Pigiau!

Taupyklė Lapė

6.79 6.00

Padovanokite vaikui smagią, žavią ir mielą taupyklę Lapę. Tai keramikinė taupyklė kuri ne tik mokys taupyti, bet ir itin pagyvins vaiko kambarį. Nedvejokite ir išrinkite geriausią dovaną.

Išmatavimai: 9 x 12 x 9 cm

Pigiau!

Vintažinis sieninis laikrodis „Kėdė“

9.20 8.08

Šis vintažinio stiliaus laikrodis papuoš kiekvienus namus, kurių interjere dominuoja įvairūs išlaikyti bei sendinto stiliaus akcentai.  Tai ne tik praktiška dovana, bet ir žavinga namų detalė!

Pigiau!
Lėkštės picai Išparduota

Lėkštės picai (6 vnt.)

16.83 14.83

Jeigu pažįstate žmogų, kurio vienas iš mėgstamiausių patieklų yra pica, tuomet jo virtuvėje ar valgomajame tiesiog privalo būti šios lėkštės skirtos picų mėgėjui! Padovanokite bičiuliui ar šeimos nariui 6 lėkštes, kurios dailiai susidėlioja į spalvingą ir apvalią picą! Šios lėkštės yra pagamintos iš melamino. Lėkščių storis 0,3 cm., o apytiksliai matmenys – 22 x 22 cm.