Kiekvienas gimtadienis yra puiki proga artimųjų susibūrimui, nueito kelio, nuveiktų ir dar tik planuojamų darbų apmąstymui ir paprasčiausiam šventiškam, linksmam laiko praleidimui, skiriant laiko mėgstamiausioms savo veikloms, pomėgiams ir įpročiams, tai yra dienos, kuomet galima padaryti sau vieną kitą nuolaidą net ir silpnybių atžvilgiu. Tačiau kai kurios datos reikšmingesnės už kitas ir išsisukti nuo jubiliejų įprastai nepavyksta ir tiems, kurie ne itin mėgsta gimtadienių ir juos lydinčio šurmulio.

JubiliejusNutrūktgalviškas dvidešimtasis, pusiaukelės penkiasdešimtmetis, garbūs 70-imt ir kiti jubiliejai – kiekviena sukaktis galėtų būti verta atskiros kalbos. Su amžiumi keičiasi įpročiai, gyvenimo ritmas, hobiai ir pažiūros. Vyresni žmonės rečiau imasi naštos organizuoti dideles šventes sau ir kitiems, tačiau tai nebūtinai reiškia, jog jie jų nenori, tikėtina, jog yra priešingai. Tad suburdami gimines ir draugus tėvų ar senelių didžiojo gimtadienio proga tikrai pelnysite didelį jų dėkingumą.

Sulig kiekvienais metais mūsų gyvenimuose kaupiasi vis naujų įvykių ir patirčių, visa tai, ką smagu prisiminti ir kas mus jungia su artimiausiais. Jubiliejams mes priskiriam išskirtinę reikšmę kasmetinių gimtadienių grandinėje, tad pagrįstai norime, kad ši šventė būtų kitokia ir ypatinga. Tad kodėl gi nesurengus iš tikrųjų kitokio, netradicinio paminėjimo, apie kurį galbūt seniai svajojo paauglys jūsų viduje, besipriešinantis laiko tėkmei. Tai, kad jums keturiasdešimt, anaiptol nereiškia, jog skautiškos išvykos su laužais gamtoje nedera su solidumą publikuojančiu skaičiumi pase. Teminis gimtadienis su kostiumais – o kada gi daugiau, jei ne šiandien, laiką, kuomet jūs esate svarbiausias draugų ir šeimos rate bei galite leisti sau įgyvendinti turimas užgaidas.

Amžius niekada nėra riba atrasti naujus pomėgius, tad galite sau leisti išbandyti šį tą neįprasto, jei vakarėlį rengiate sau, o jei esate tik svečias, tačiau sukate galvą, ką padovanoti jubiliatui, tuomet taip pat neatmeskite šios galimybės. Pasistenkite savarankiškai ir per artimuosius surinkti informaciją apie tai, ko šis žmogus per savo gyvenimą nėra išbandęs, sudarykite sąrašą ir padėkite jam jį išpildyti. Tai neprivalo būti 30 ar 50 grandiozinių punktų sąrašas, galima pradėti ir nuo smulkmenų – niekada anksčiau neragauto maisto, užsienio kalbos pagrindų vadovėlio, nematytų bendrų su jubiliatu nuotraukų ir panašiai, vainikuojant visa tai, pavyzdžiui, niekada anksčiau nepatirtu, bet išsvajotu šuoliu parašiutu. Jeigu kai kuriems dalykams ryžtis galėtų būti nedrąsu, pasiūlykite juos atlikti kartu. Teks įtempti vaizduotę, kurį laiką būti itin dėmesingam, akylam ir atsargiam, jog neišsiduotumėte, tačiau pamėginti tikrai verta.

Dažnas mūsų turime mėgstamus atlikėjus, aktorius, rašytojus ar sporto žvaigždes. Dalis žmonių kone ikonizuoja mėgstamą įžymybę, tad štai ką jūs galite pamėginti. Suprantama, jog retas turi galimybę pakviesti, pavyzdžiui, garsų atlikėją į gimtadienį bent vienai dainai ir pasveikinimui, tačiau galbūt jums pavyktų gauti filmuotą pasveikinimą ar autografą albumui/knygai/filmui. Tokios pastangos ir dėmesys tikrai bus įvertinti.
Galiausiai atminkite, jog kad ir kokį šventės scenarijų šventei pasirinksite – pompastišką ir prabangų, jaukiai ramų ir šeimynišką ar aktyvų ir nutrūktgalvišką – neleiskite, jog amžius pernelyg diktuotų apribojimus jums ir ypač jūsų svajonėms.

Jubiliejaus dovanos

Geriausios dovanos jubiliatui ar jubiliatei vienoje vietoje. Pasisemkite idėjų ir drąsiai keliaukite į šventę.

Jubiliejiniai sveikinimai

Sveikinimai, kurių tikrai jubiliatas nepamirš. Išrinkite labiausiai tinkantį sveikinimą.

Mintys ir žodžiai

Mintys ir žodžiai, kurie įkvėps jubiliatą ar jubiliatę siekti naujų tikslų ir atrasti jėgų gyvenime naujiems iššūkiams.

Dekoracijos

Nustebinkite svečius ir artimuosius papuošta šventės vieta. Idėjos ir patarimai dekoracijų tema būtent Jums!

Kvietimai

Pakvieskite draugus ir artimuosius į šventę įteikdami pakvietimus, kurie žavės ir primins Jūsų šventę!

Idėjos

Ieškote idėjų, kaip nustebinti svečius savo šventėje? Pasisemkite minčių ir pradėkite vakarėlio organizavimą.

Žaidimai

Jubiliejaus vakarėlio metu norite ne tik sėdėti prie stalo? Peržvelkite žaidimų variantus.

Jubiliejiniai tostai

Nustebinkite jubiliatą ar jubiliatę nepamirštamu ir originaliu tostu šventės metu!