Mama – vienas svarbiausių asmenų žmogaus gyvenime, su kuriuo pirmiausia susitinkame tik gimę. Kiekvienam sava mama brangiausia ir gražiausia. Gerbti ir mylėti jas privalome visą laiką, bet minint Mamų dieną, atiduodame visą savo dėmesį tik joms, kaip jos atidavė save augindamos vaikus ir besirūpindamos šeimos gerove.

Mamos dienaMamos diena Lietuvoje švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Šią dieną išskirtinis dėmesys skiriamas moterims, kurios yra Mamos, močiutės, žmonos, globėjos, kurios augina ar tik planuoja auginti vaikus. Tai graži pavasario šventė, kai pagerbiamas moteriškas motinystės pradas ir stengiamasi parodyti kuo daugiau dėmesio ir rūpesčio mamoms, kaip toms, kurios rūpinasi, dirba, puoselėja šeimos židinį.

Lietuvoje Mamos diena žinoma nuo senų laikų. Todėl simbolinė šios dienos data – švenčiant pavasarį atgyja žemė, kuri išaugina derlių, taip ir mamos augina vaikus, rūpinasi šeima. Todėl nepamirškite savo mamų ypatingai pasveikinti ir apdovanoti ypatingomis, kruopščiai išrinktomis dovanomis bei dėmesiu ne tik per jų gimtadienius ar kitas šventes, bet ir per Mamos dieną pirmąjį gegužės sekmadienį. Jos jums atsidėkos dar didesne šypsena ir šiluma.

Mamos diena yra tarptautinė šventė švenčiama ne vienoje pasaulio šalyje, tačiau gali skirti datos, kada ji minima. Pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje Mamos diena minima Ketvirtą pasninko sekmadienį – dar iki Velykų, kai, tuo tarpu, Lietuvoje ši šventė visada po Velykų.

Sveikinimai Mamai

Šilčiausi ir nuoširdžiausi sveikinimai Mamai – išrinkite tą, kuris ją labiausiai pradžiugins. Padarykite šią Mamos dieną nepamirštama.

Kada mamos diena?

2016 gegužės 1 dieną

2017 gegužės 7 dieną

2018 gegužės 6 dieną

2019 gegužės 5 dieną

Dovanos Mamai

Nustebinkite Mamą dovana, kurią išrinkote būtent jai. Geriausios ir mieliausios dovanos Mamos dienos proga vienoje vietoje.

Žodžiai Mamai

Nuoširdūs žodžiai Mamos dienos proga. Sušildykite ją apgaubdami dėmesiu ir gražiausiais palinkėjimais.

Nustebinkite Mamą!

Staigmenos ir netikėti gestai – štai kas padarys Mamos dieną dar labiau įsimintinesne!