Valentino diena

Kasmet Vasario 14 d. viso pasaulio įsimylėjėliai mini Švento Valentino dieną. Ši šventė kilo iš noro pagerbti vyskupą Valentiną, kuris buvo nubaustas mirties bausme dėl to, kad nepaisant draudimo sutuokinėti Romos imperijos karius, jis negalėdamas matyti mylinčių žmonių skausmo, vis tiek sutuokdavo poras.

Pora daro jogą

Romantiška, švelni šventė dabar švenčiama ne tik įsimylėjusių porų – tėvai sveikina savo vaikus, draugai draugus ir panašiai. Nes šv. Valentino diena yra mylinčių diena. Todėl sveikinti galima ne tik savo antrąją pusę, bet ir visus tuos, kuriuos mylite.

Nors ši šventė Lietuvoje yra gana nauja, lietuviams jau tapo įprasta Valentino dienos proga savo mylimuosius palepinti dovanomis. Dovanos šia proga neturi būti didelės, svarbiausia, kad būtų nuoširdžios ir įteiktos su meile.

Dažniausiai dovanojamos gėlės, šokoladas, žaislai, bei įvairios smulkmenėlės simbolizuojančios meilę. Be to, poros dažnai pasikeičia mielais atvirukais ar meilės rašteliais. Variantų ką dovanoti šios romantiškos šventės proga yra labai daug, todėl apgalvokite kas labiausiai tinka jūsų širdies draugui/ei.

Yra žinoma, kad senovėje meilę simbolizuodavo kepenys, tačiau šiais laikais meilės simboliu tapo raudona širdis. Todėl artėjant Valentino dienai ir per ją lengva pastebėti, kad parduotuvės, mokyklos ir namai ima virsti tikru žavių širdelių muziejais.

Taip pat, iš senovės Graikų mitų atėjęs angelo Kupidono atvaizdas yra neatsiejamas Valentino dienos simbolis.

Švęsti Valentino dieną gali kiekvienas, nepaisant to ar šiuo metu turi antrąją pusę. Svarbiausia, praleiskite ją su mylimais žmonėmis – tėvais, draugais, vaikais ar nuoširdžiai pamėgtais kolegomis.

SVEIKINANTIEMS

Dovanos

Ieškote idealiausios dovanos Valentino dienos proga? Visos mielos, šiltos ir su meile atrinktos dovanos vienoje vietoje.

Peržiūrėti

Sveikinimai

Šilčiausi žodžiai sudėti į nuoširdžius sveikinimus. Išsirinkite sau labiausiai patikusį ir pasveikinkite savo artimąjį su šv. Valentino diena!

Peržiūrėti

Atvirukai

Padovanokite Valentino atviruką ir jis nuolatos primins Jus ir Jūsų meilės pilną pasveikinimą! Geriausi atvirukai vienoje vietoje.

Peržiūrėti

Meilės žodžiai

Šilti meilės žodžiai nustebins ir sujaudins kiekvieno širdį. Išsirinkite sau labiausiai tinkančius ir nustebinkite artimąjį. Visi meilės žodžiai vienoje vietoje!

Peržiūrėti

Kaip nustebinti vaikiną

Nežinote, kaip nustebinti savo vaikiną? Norite padaryti jam staigmeną? Pasisemkite idėjų čia!

Peržiūrėti

Kaip nustebinti merginą

Nežinote, kaip nustebinti savo merginą? Norite padaryti jai staigmeną? Pasisemkite idėjų čia!

Peržiūrėti