Rodomi 1–15 produktai - viso yra 23

Kamštelių laikiklis „Bokalai“

6.00

Medinis kamštelių laikiklis „Bokalai“ –  šauni dovana tiek draugams, tiek šeimos nariams, kurie mėgsta gaiviuosius gėrimus ar tiesiog atsigaivinti šaltu alaus bokalu. Laikyklyje galima įstatyti net 28 kamštelius ir nesunkiai pakabinti ant sienos su tam skirta virvele.

Maisto seifas su užraktu

12.43

Maisto seifas su užraktu – apsauginė dėžė šaldytuve, šaldiklyje ar sandėlyje. Dovana puikiai tinka įvairioms šventėms. Šis maisto seifas apsaugos maistą nuo smalsuolių, taip pat padės išvengti pagundų laikantis dietos.

Medinis kamštelių laikiklis „Lietuva“

8.00

Mediniu kamštelių laikikliu „Lietuva“ nustebinkite alaus, giros mėgėjus – šis kamštelių laikiklis bus puiki dovana. Telpa net 54 kamšteliai, yra patogus, galima pakabinti yra pritvirtintos virvelės.

Gėrimų žaidimas „Beer-pong“

7.99

Gėrimų žaidimas „Beer pong“ – puiki dovana žmogui mėgstančiam ne tik alų, bet ir linksmus vakarėlius! Šio žaidimo taisyklės labai paprastos ir lengvos, todėl į žaidimą galės įsijungti visi vakarėlio dalyviai. Populiarusis „Beer-pong“ leis eilinį vakarėlį padaryti žymiai linksmesniu garantuodamas ne tik azartą, bet ir gerą nuotaiką viso žaidimo metu!

XXL alaus taurė „Batas“

10.97

Linksma ir išskirtinė taurė – batas. Jei norite nudžiuginti tėtį ar draugą tuomet pasirinkite šią praktišką dovaną. Į taurę telpa net 800 ml mėgstamo gėrimo! Norėdami palikti didesnį įspūdi prieš dovanodami taurę galiite pripildyti.

Medinis pastatomas žodis „Party“

17.50

Pastatomas medinis žodis „Party“ yra ideali dekoracija šventinės salės ar kitos vietos, kur vyksta vakarėliai, puošybai. Žodžio „Party“ apytiksliai išmatavimai (aukštis, ilgis, plotis) yra 43 x 20 x 2 cm.

Alaus bokalas – treniruoklis

9.89

Didelis bokalas kartu su pirštų ir delno treniruokliu taps ne tik praktiška dovana žmogui mėgstančiam alų, bet ir juokingas pokštas, nes gerdamas alų gavėjas galės treniruoti savo delną ir pirštus.

XL puodelis alaus mėgėjui

10.97

Šmaikštus puodelis su originaliu užrašu „I wish this was a beer“ pralinksmins bet kurį alų mėgstantį stipriosios lyties atstovą. Negana to, puodelis yra XL dydžio, tai reiškia, jog net jo dydis pritaikytas tikram vyrui. Šis puodelis alaus mėgėjui yra porcelianinis. Jo talpa yra net 700 ml! Apytiksliai puodelio matmenys (skersmuo x aukštis) – 11 x 13 cm.

Rėmeliai alaus kamščiamsDėžutė alaus kamščiams Išparduota

Rėmelis – dėžutė alaus kamšteliams

8.74

Atsibodo namuose besimėtantys gėrimų kamšteliai? O gal tiesiog ieškote originalios dekoracijos namams? Jei taip, tuomet ši pakabinama dėžutė su stiklu – pats tinkamiausias pasirinkimas. Ši šmaikšti dėžutė – rėmelis taps ne tik kamštelių kaupimo vieta, bet ir stilinga namų dekoracija.

Taip pat galite įsigyti:
Dėžutę – rėmelį vyno kamščiams. Spauskite čia.
Dėžutę – rėmelį vyno ir alaus kamšteliams. Spauskite čia. 

Nuotraukų rėmelis - dėžutė alaus ir vyno kamščiams Išparduota

Rėmelis – dėžutė vyno ir alaus kamšteliams

9.99

Originali ir stilinga dovana saviems, artimųjų ar draugų namams yra rėmelis – dėžutė alaus ir vyno kamščiams. Ši dovana bus ne tik daili interjero detalė vyną ir alų mėgstantiems žmonėms, bet ir praktiškas daiktas pasitarnaujantis kaip kamščių ir kamštelių „surinkėjas“.

Taip pat atskirai galite įsigyti:
Rėmelį – dėžutę alaus kamšteliams. Spauskite čia.
Rėmelį – dėžutę vyno kamščiams. Spauskite čia.

Mini Euro padėklasEuro padėkliukai Išparduota

2 mini EURO padėkliukai

3.47

Šie originalūs ir stilingi mediniai padėkliukai papuoš Jūsų arba Jums artimo žmogaus stalą, bei apsaugos jį nuo statomų karštų ar šaltų gėrimų. Mėgaukitės rytine arbata arba kava! Komplektą sudaro 2 mediniai padėkliukai, kurių matmenys – 12 x 4 x 8 cm.

Alaus laikiklisAlaus laikiklis Išparduota

Butelių laikiklis su atidarytuvu

14.99

Jeigu ieškote dovanos vaikinui, tėčiui, seneliui, draugui ar kitam vyrui, kuris mėgsta alų – su šiuo gėrimų neštuvu tikrai Jam įtiksite! Vaikinas ar vyras galės panaudoti laikiklį išvykoje į gamtą ar festivalį, tėtis galės patogiai neštis alų į sodą, o senelis į žvejybą. Kiekvienas alų mėgstantis vyras bus nudžiugintas tokiu originaliu ir kartu praktišku daiktu.

Bambukinis sūrio pjaustymo rinkinys Išparduota

Bambukinis sūrio įrankių rinkinys

16.97

Itin dailios išvaizdos sūrio pjaustymo rinkinys taps stilingu kiekvienos virtuvės ar vaišių stalo atributu. Šis rinkinys pasitarnaus pjaustant ar plėšant sūrį bei patiekiant jį draugams ar kitiems namų svečiams.