Nėra laukiamesnio gimtadienio, nei 18-asis. Tai skaičius, ties kuriuo kai kurios durys, susijusios su nerūpestinga vaikyste, pradeda vertis, tačiau kur kas daugiau jų dar tik atsiveria. Tai data, kuri tikrai nusipelno neeilinio paminėjimo ir išliekančių smagių prisiminimų.

Ties 18 praeityje lieka kai kurie apribojimai, tad tokiose šventėse įprasti dalykai, kurie būtų dar negalimi 17-os. Na, tie, apie kuriuos visi žinome. Tačiau tai priklauso nuo polėkio ir pomėgių, tad jeigu pastaruosius 17 metų jums smagiausia savojo gimtadienio dalis buvo susitikimas su artimiausiais draugais ir laikas, kartu praleistas žaidžiant stalo ar kompiuterinius žaidimus, šnekantis ir dainuojant karaoke, nesijauskite tarsi prievolėje kažką keisti.

18-tas GimtadienisNesate linkęs į audringus vakarėlius, tačiau vis tiek nesate tikras, ką veikti? Nesivaržydami galite rinktis ramybę ir jaukumą, miesto naktinius klubus gali pakeisti iškyla baidarėmis, vietoje vakarėlio iki paryčių namuose galimas ir kino vakaras sode, jei tai šiltasis metų laikas, su gėrimais ir užkandžiais. Jeigu visgi drebinsite namus vakarėliu, nepamirškite prieš tai perspėti kaimynų, būkite dėmesingi draugų rato pomėgiams, mėgstamai muzikai. Kiekvienas užėjęs svečias, pavyzdžiui, lape ant sienos gali surašyt po keletą savo mėgstamiausių dainų, kurios ir bus vakaro fonas.

Saugote močiutės dovanotą antikvarinį servizą, todėl renkatės šventę mieste? Tuomet nepamirškite apie išankstines rezervacijas, jei jūsų tikslas yra geriausias metų vakaras geriausiame miesto bare. Tai galioja tuo atveju, jei esate šventės organizatorius ir sukaktuvininkas, lygiai kaip ir tuomet, jei esate gimtadienį švenčiančiojo artimas draugas ir pats rengiate jam staigmeną. Tokiais atvejais svarbu kooperuotis su kitais draugais taip, jog visi žinotų vakaro planą bei tai, kas turėtų būti laikoma paslaptyje nuo pagrindinio šventės dalyvio.

18-a yra galima riba, nuo kurios susitikimai su artimiausiais draugais gali tapti ne tokie dažni – dalis jų rinksis studijas kitame mieste ar užsienyje, galbūt pradės dirbti, o galbūt stos į kariuomenę. Tad naudokitės proga, galbūt ramesnis ir tylesnis vakaras ir kaip tik tai, darykite tai, kas jūsų draugijai natūraliai patinka. Na, ir kaip gi be jų – nuotraukų. Šį vakarą jums tikrai norėsis prisiminti ateityje (ir galbūt tai padaryti jau kitą rytą seksis sunkiai), tad nepamirškite įamžinti geriausias vakaro akimirkas.

SVEIKINANTIEMS SU 18-tuoju

Dovanos

Nustebinkite tinkamiausiomis dovanomis tą, kurio pilnametystė jau čia pat!

Staigmenos!

Nudžiuginkite netikėtu vakarėliu! Tegul 18-tas gimtadienis būna nepamirštamas.

Gimtadienio sveikinimai

Išsirinkite sveikinimą, kuris labiausiai tinka 18-to gimtadienio proga.

Tostai

Kas sakė, kad 18-to gimtadienio proga tostai nebūtini? Niekas! Išsirinkite geriausią tostą.

Atvirukai

Atvirukai gimtadienio proga. Išsirinkite tuos, kurie labiausiai tinka 18-to gimtadienio proga!

Dainos

Paskirkite mėgstamiausią gimtadienio dainą šventės kaltininkui ir pasilinksminkite drauge!

PLANUOJANTIEMS 18-TĄ

Idėjos

Ieškote idėjų, kaip nustebinti svečius šventėje? Pasisemkite minčių ir pradėkite vakarėlio organizavimą.

Žaidimai

Vakarėlio metu norite ne tik sėdėti prie stalo? Puiki mintis! Peržvelkite žaidimų variantus ir išsirinkite tinkamiausius šventei.

Kvietimai

Pakvieskite draugus ir artimuosius į šventę įteikdami pakvietimus, kurie žavės ir primins Jūsų šventę!

Dekoracijos

Nustebinkite svečius ir artimuosius papuošta šventės vieta. Idėjos ir patarimai dekoracijų tema būtent Jums!