Norint suorganizuoti įsimintiną vakarėlį tikime ilgai ieškosite informacijos. Nebijokite, kad kažką pamiršote ar kažkam pritrūko fantazijos – viskas bus taip, kaip norite, nes tai Jūsų diena. Bet jei vis dar šiek tiek nerimaujate – pateikiama sąrašą, apie ką reikėtų pagalvoti.

Vieta

Ar jau sugalvojote, kur švęsite savo gimimo dieną? Yra nemažai variantų.Idėja

Vakarėlis namuose yra vienas ekonomiškiausių variantų. Tiesiog sukviečiate draugus ir linksminatės. Bet visada išlieka kaimynų ir tvarkymosi po visko klausimas.

Jei nusimato triukšmingas vakarėlis, parašykite skelbimą laiptinėje. Iš anksto atsiprašykite kaimynų dėl triukšmo ir pasakykite, kad tai tik vienkartinis atvejis.

Galite sukviesti draugus į kavinę, kurioje maistu ir gėrimais pasirūpins jos personalas. Jie turėtų leisti pasipuošti stalą ar tai padarys patys. Galite užsakyti tik staliuką arba visą jaukią kavinukę. Čia viskas priklauso nuo noro, kompanijos dydžio ir finansų.

Norint atšvęsti gimtadienį itin griausmingai – nuomokitės sodybą. Čia nevaržys nei kaimynai, nei svetimi žmonės, su kuriais galite susidurti kavinėje. Dar geriausias variantas, jei turite nuosavą sodybą. Tada beliks pasirūpinti maistu, gėrimais ir nakvynės vietomis.

Jei gimtadienis vasarą – pasiūlykite išvyką į gamtą. Gimtadienis prie palapinių, kai niekas neįpareigotas atrodyti prašmatniai bus dar viena patirtis.

Tema

Norite savo šventę dar labiau personalizuoti? Sugalvokite jai temą. Paprašykite, kad svečiai apsirengtų pagal temą arba tiesiog paruoškite šventės patalpas, stalą pagal ją.

Pavyzdžių yra begalės, tiesiog išsirinkite temą, kuri artimiausia Jums. Pavyzdžiui: šnipai, piratai, karališka šeima, knygų, filmų personažai ir taip toliau.

Temos tinka tiek suaugusiųjų, tiek mažylių šventėms.

Pramogos

Nepamirškite, kad reikia pasirūpinti svečių užimtumu ir gera nuotaika. Jei susirinks gerai vienas kitą pažįstantys, tai kalbų netrūks, vakarėlis įsisiūbuos lengvai. Tačiau jei bus tarpusavy nepažįstamų žmonių reikia pasistengti, kad visi būtų užimti.


GėrimaiPasirūpinkite muzika
. Tai gali būti samdytas DJ, vedėjas ar tiesiog gerų Jums ir Jūsų draugams dainų rinkinys grojamas per kompiuterį.

Turėkite stalo žaidimų.

Pasidomėkite žaidimais, kuriuos galėsite žaisti komandose.

Pramoga gali būti pirtis ar kita panaši veikla

Dekoracijos

Dekoracijų planavimas prasideda berengiant kvietimus, nes ir juos galite įteikti papuoštus ir iškart keliančius šventinę nuotaiką.

Jei gimtadienio vakarėlis teminis, pasistenkite, kad dekoracijos būtų susijusios su ja.

Serviruokite stalą kiek neįprastai, kad žmonės prisėdę prie stalo dar galėtų pasidairyti ir norėtų viską apžiūrėti.

Organizuokite vakarėlį tokį, kokiame norėtumėte dalyvauti patys.