Tikriausiai pastebėjote, kad visi sveikinimai, įvairios svarbios ir iškilmingos šventės neapsieina be gėlių. Gėlių dovanojimas yra daug metų puoselėta ir vis dar puoselėjama graži tradicija, kurios gija yra nenutrūkstama. Skintos gėlės gali būti dovanojamos pačiomis įvairiausiomis progomis, įvairiems žmonėms. Jos gali tapti ir išskirtine interjero detale, todėl mėgstantys gėles tikrai turėtų jomis papuošti patalpas, kuriose dažniausiai būna.

Spauskite čia...

Rezultatų: 13

Eustoma

2.70

Prabangios, išskirtinės bei gracija pasižyminčios gėlės eustomos puokštėse ar gėlių dėžutėse sukuria ypatingą bei įspūdingą vaizdą.

Gvazdikas

1.00

Gvazdikai puikiai tinka puokštėms bei gėlių dėžutėms. Taip pat gvazdikus galima rinktis įvairių spalvų, tad nesunkiai gėles pritaikysite įvairaus amžiaus ar lyties gavėjams.

Balta rožė

2.20

Baltos rožės – prabangos, skaistumo ir pagarbos simbolis. Dėl šios priežasties baltas rožes tinka dovanoti ir vyrams, ir moterims. Šios gėlės gali turėti labai daug reikšmių, tačiau visada nustebina gėlių gavėją, priverčia jaustis ypatingai ir padaro nepamirštamą įspūdį.

Geltona rožė

2.20

Geltonos rožės yra draugystės, ištikimybės ir atsidavimo simbolis. Dėl šios priežasties geltonas rožes itin tinka dovanoti draugams ir artimiesiems. Visuomenėje yra nuomonių, jog negalima dovanoti geltonų rožių mylimam žmogui, nes prišauksi skyrybas, tačiau tai toli gražu nėra tiesa. Geltonas rožes galima dovanoti antrai pusei taip išreiškiant ne tik meilę, bet ir ypatingą draugystę.

Pigiau!

Raudona rožė

2.20 1.80

Nusiųskite mylimiesiems, draugams ar artimiesiems raudonų rožių, kurios tinka tiek vyrams, tiek moterims. Šios gėlės yra labai universalios, nes jas tinka dovanoti bet kokio amžiaus žmogui ir bet kokia proga. Raudonos rožės išreiškia pačius gražiausius jausmus, todėl idealiai tinka kaip romantiška dovana antrai pusei ar meilės išraiška artimiesiems.

Rožinė rožė

2.20

Rožinės rožės yra moteriškumo, elegancijos ir puošnumo simbolis. Būtent dėl šios priežasties rožines rožes labiausiai tinka dovanoti moterims ir merginoms – mylimajai, mamai, draugei ir kitoms. Šios gėlės spinduliuoja švelnumą ir romantiką, todėl neabejotinai sužavės gavėją ir paliks teigiamą įspūdį.

Alstromerija

1.60

Vasarą primenančios ir prabanga spinduliuojančios alstromerijos taps puikiu kiekvienos puokštės akcentu. Didelis spalvų pasirinkimas leis sukurti išskirtines puokštes.

Pigiau!

Violetinė tulpė

1.45 1.20

Tulpės – moteriškumu ir jaukumu spinduliuojančios gėlės. Ypač ryškiai violetinės tulpės savo egzotiška spalva žavi ne tik gavėją, bet ir puošia jo namus. Pasirinkite norimą tulpių kiekį ir mes nustebinsime šiomis dailiomis gėlėmis Jums ypatingą žmogų. Į krepšelį galite įsidėti ir kitos spalvos tulpių, taip sukursite unikalią puokštę.

Pigiau!

Balta tulpė

1.45 1.20

Baltos tulpės – ištikimybės simbolis. Dėl šios priežasties baltos tulpės dažniausiai dovanojamos mylimai moteriai ar merginai kovo 8 dienos proga ar kitomis moteriai ypatingomis šventėmis. Baltas tulpes galite įsigyti kartu su violetinėmis ar rožinėmis, taip sukurdami savo nepakartojamą puokštę.

Pigiau!

Geltona tulpė

1.45 1.20

Geltonos tulpės – draugystės ir ištikimybės simbolis. Be to, šios tulpės puikiai tinka praskaidrinti tamsią dieną mylimam žmogui ar pralinksminti bičiulį. Pasirinkite norimą tulpių kiekį ir sukurkite unkikalią tulpių puokštę. Taip pat unikalumą kurkite Įdėdami į krepšelį kitos spalvos tulpių.

Pigiau!

Raudona tulpė

1.45 1.20

Raudonos tulpės – vienos populiariausių gėlių dovanojamų moterims įvairiomis progomis. Šios gėlės yra ypatingos tuo, jog sukelia ne tik romantiškus jausmus, bet ir kuria jaukumą namuose ar kitoje vietoje, kur būna pastatomos. Raudonos tulpės ypač tinka su geltonomis ar baltomis, taip sudarydamos kontrastingų spalvų derinį.

Pigiau!

Rožinė tulpė

1.45 1.20

Tulpes įprasta dovanoti moterims ir merginoms kovo 8 dienos proga. Tačiau šios gėlės yra žavingos visus metus, todėl jomis galima stebinti moterį bet kokia proga ir bet kokiu metų laiku. Nustebinkite moterį rožinių tulpių puokšte arba įsidėkite į krepšelį kitos spalvos tulpių ir sukurkite unikalią puokštę.

Oranžinė rožė Išparduota

Oranžinė rožė

2.20

Oranžinių rožių simbolika labai ypatinga. Šios spalvos rožės apjungia raudonų ir geltonų rožių simboliką. Tai reiškia, jog oranžinės rožės simbolizuoja meilę ir pagarbą, tuo pačiu draugystę ir rūpestį. Būtent todėl  šių ryškiaspalvių rožių galima dovanoti mylimam žmogui, bičiuliui ar artimajam.