Rezultatų: 14

Balta rožė

2.303.99

Baltos rožės – prabangos, skaistumo ir pagarbos simbolis. Dėl šios priežasties baltas rožes tinka dovanoti ir vyrams, ir moterims. Šios gėlės gali turėti labai daug reikšmių, tačiau visada nustebina gėlių gavėją, priverčia jaustis ypatingai ir padaro nepamirštamą įspūdį.

Baltos rožės

16.00404.00

Baltos rožės – tai gėlės, kurioms neprilygsta elegancija jokios kitos gėlės. Dovanojant baltas rožes galima išreikšti ne tik meilę, bet ir pagarbą, padėką ar atsiprašymą. Šios gėlės ypač patinka moterims, todėl baltas rožes bet kokia proga tinkama dovanoti moterims ar merginoms. Pasirinkite baltų rožių kiekį ir ilgį ir nusiųskite ypatingam žmogui tinkamiausią ir dailiausią baltų rožių puokštę!

Frezija

1.20

Ypatingos ir unikalios gėlės – frezijos stebina ne tik savo elegantiškais, dailiais žiedeliais. Šios gėlės yra itin mėgstamos dėl nepakartojamo žiedų aromato, kuriam abejingas nelieka nei vienas gėlių gavėjas. Frezijos puikiai atrodo su kitomis gėlėmis – rožėmis, alstromerijomis. Daug frezijų vienoje puokštėje atrodo nepakartojamai, tačiau dėl jų smulkių žiedelių, rekomenduojame rinktis didesnį nei įprasta gėlių kiekį – nuo 15 frezijų.

Geltona rožė

2.303.99

Geltonos rožės yra draugystės, ištikimybės ir atsidavimo simbolis. Dėl šios priežasties geltonas rožes itin tinka dovanoti draugams ir artimiesiems. Visuomenėje yra nuomonių, jog negalima dovanoti geltonų rožių mylimam žmogui, nes prišauksi skyrybas, tačiau tai toli gražu nėra tiesa. Geltonas rožes galima dovanoti antrai pusei taip išreiškiant ne tik meilę, bet ir ypatingą draugystę.

Įvairių spalvų gerberos

1.90

Gerberos – spalvingais žiedais ir aukštais kotais pasižyminčios gėlės. Šios „saulytės“ simbolizuoja nuoširdumą ir draugystę, todėl labiausiai tinka dovanoti draugams ir artimiesiems – tiek vyrams, tiek moterims. Šios žaismingos gėlės į kiekvienus namus atneš šviesos ir šilumos.

Įvairių spalvų gvazdikai

1.20

Visi žino, jog gvazdikai ypač tinkami sveikinant vaikinus ir vyrus įvairiausioms progomis. Taip pat gvazdikai dažnai dovanojami vyresnio amžiau žmonėms. Dėl šių priežasčių gvazdikai ilgą laiką nebuvo laikomi romantiškomis gėlėmis, tačiau pastaruoju metu tai pasikeitė. Gvazdikai grįžo į madą ir yra dedami į gėlių dėžutes sveikinant moteris, vestuvių puokštes bei romantiškas puokšteles ypatingai progai. Gvazdikais galite stebinti vyrus, moteris, jaunuolius ir vyresnio amžiaus žmones.

Oranžinė rožė

2.303.99

Oranžinių rožių simbolika labai ypatinga. Šios spalvos rožės apjungia raudonų ir geltonų rožių simboliką. Tai reiškia, jog oranžinės rožės simbolizuoja meilę ir pagarbą, tuo pačiu draugystę ir rūpestį. Būtent todėl  šių ryškiaspalvių rožių galima dovanoti mylimam žmogui, bičiuliui ar artimajam.

Raudona rožė

2.303.99

Nusiųskite mylimiesiems, draugams ar artimiesiems raudonų rožių, kurios tinka tiek vyrams, tiek moterims. Šios gėlės yra labai universalios, nes jas tinka dovanoti bet kokio amžiaus žmogui ir bet kokia proga. Raudonos rožės išreiškia pačius gražiausius jausmus, todėl idealiai tinka kaip romantiška dovana antrai pusei ar meilės išraiška artimiesiems.

Rožinė rožė

2.303.99

Rožinės rožės yra moteriškumo, elegancijos ir puošnumo simbolis. Būtent dėl šios priežasties rožines rožes labiausiai tinka dovanoti moterims ir merginoms – mylimajai, mamai, draugei ir kitoms. Šios gėlės spinduliuoja švelnumą ir romantiką, todėl neabejotinai sužavės gavėją ir paliks teigiamą įspūdį.

Balta tulpė

1.20

Baltos tulpės – ištikimybės simbolis. Dėl šios priežasties baltos tulpės dažniausiai dovanojamos mylimai moteriai ar merginai kovo 8 dienos proga ar kitomis moteriai ypatingomis šventėmis. Baltas tulpes galite įsigyti kartu su violetinėmis ar rožinėmis, taip sukurdami savo nepakartojamą puokštę.

Geltona tulpė

1.20

Geltonos tulpės – draugystės ir ištikimybės simbolis. Be to, šios tulpės puikiai tinka praskaidrinti tamsią dieną mylimam žmogui ar pralinksminti bičiulį. Pasirinkite norimą tulpių kiekį ir sukurkite unkikalią tulpių puokštę. Taip pat unikalumą kurkite Įdėdami į krepšelį kitos spalvos tulpių.

Raudona tulpė

1.20

Raudonos tulpės – vienos populiariausių gėlių dovanojamų moterims įvairiomis progomis. Šios gėlės yra ypatingos tuo, jog sukelia ne tik romantiškus jausmus, bet ir kuria jaukumą namuose ar kitoje vietoje, kur būna pastatomos. Raudonos tulpės ypač tinka su geltonomis ar baltomis, taip sudarydamos kontrastingų spalvų derinį.

Rožinė tulpė

1.20

Tulpes įprasta dovanoti moterims ir merginoms kovo 8 dienos proga. Tačiau šios gėlės yra žavingos visus metus, todėl jomis galima stebinti moterį bet kokia proga ir bet kokiu metų laiku. Nustebinkite moterį rožinių tulpių puokšte arba įsidėkite į krepšelį kitos spalvos tulpių ir sukurkite unikalią puokštę.

Violetinė tulpė

1.20

Tulpės – moteriškumu ir jaukumu spinduliuojančios gėlės. Ypač ryškiai violetinės tulpės savo egzotiška spalva žavi ne tik gavėją, bet ir puošia jo namus. Pasirinkite norimą tulpių kiekį ir mes nustebinsime šiomis dailiomis gėlėmis Jums ypatingą žmogų. Į krepšelį galite įsidėti ir kitos spalvos tulpių, taip sukursite unikalią puokštę.