Staigmenos visada Gimtadienio staigmenadžiugina, kad ir kokios jos būtų. O jeigu surengtumėte netikėtą šventę savo artimam žmogui?

Gimtadieniai yra svarbios šventės kiekvienam. Bet ne visada žmonės turi laiko planuotis didelį vakarėlį ar kviesti susirinkti visus draugus vienoje vietoje. Jei Jūsų artimas žmogus kaip tik toks, bet norite jį ypatingai pradžiuginti – surenkite jam staigmeną.

Staigmenos gali būti įvairios – nuo jaukaus pasisėdėjimo šeimos rate iki triukšmingo vakarėlio. Arba netikėto aplankymo darbe ir dovanos įteikimo. Pagalvokite, kas gali labiausiai patikti Jūsų artimam žmogui.

Netikėtas vakarėlis

Sukvieskite visus draugus į vieną vietą. Nesvarbu ar tai namai, ar kavinė. Staigmenos esmė, kad žmogus, kurį sveikinate, nenutuoktų, kas jo laukia. Įsivaizduokite, kaip nustebs ir nudžiugs kavinėje netikėtai pamatęs visus draugus, jau pakėlusius taurę į jo sveikatą. Arba namuose pasitikus grįžtantį iš darbo su laimingais šūksniais.

Beruošdami šią staigmeną pasirūpinkite dekoracijomis, serviravimu, gėlėmis. Tegu ši šventė būna įsimintina ir nepamirštama.

Vakaras tarp artimiausių

Suruoškite vakarienę, kurios jubiliatas tikrai nesitiki. Pasitik grįžtantį iš darbo ar laukite namuose su jau garuojančia vakariene ir kambariu, pilnu balionų. Vakarienei paruoškite tai, ką labiausiai mėgsta. Pasirūpinkite šampanu ir dovana. Garantuojame, vakaras bus nepamirštamas.

Dovana į darbą

Jei vakarėlį organizuoja pats gimtadienį švenčiantis žmogus, vis tiek turite galimybę jį nustebinti. Pavyzdžiui, užsakykite gėles į darbą, kurias pristatys kurjeris. Arba kurjerio pagalba nusiųskite dovaną. Tokio dėmesio parodymo neįmanoma užmiršti.

Staigmena vakarėlio metu

Tikime, matėte jau ne vieną vaizdo įrašą iš švenčių, kai šokamas surepetuotas šokis. Tokį netikėtą šokį galite parengti ir jūs. Ar suvaidinti sceną iš mėgstamo filmo. Idėjų pilnas internetas – svarbiausia darykite tai, kas labiausiai patiks žmogui, kurį sveikinate.

Linkime sugalvoti dar ne vieną smagią staigmenų idėją!

DAR DAUGIAU IDĖJŲ STAIGMENAI!

Smulkmenos gali reikšti daug. Yra dalykų, kurie nereikalauja daug investicijų jums, tačiau tikrai paglostys širdį sukaktuvininkui. Niekas taip aiškiai nepasako, jog šiandien tavo gimtadienis, kaip balionai. Taip, netgi jeigu tai Jis, o ne Ji ir jam šiandien sukanka 40-imt. Atsibusti balionų pilname kambaryje reiškia tai, jog šiandien tavo gimtadienis ir kažkas apie tai (vadinasi, apie Tave) pagalvojo anksčiau, negu tu pats. Jeigu gyvenate su gimtadieninku, paruoškite jam svajonių pusryčius, jeigu tai tiesiog jūsų kolega ir nutuokiate, kokiu metu jis keliasi ir pusryčiauja, galima nustebinti jį ar ją pusryčiais į namus.

Neatidėliokite. Gimtadienis – ne egzaminas, per paskutinę naktį daug nenuveiksite. Kelias dienas prieš tai galima, pavyzdžiui, atskiruose popieriaus lapeliuose surinkti po palinkėjimą gimtadieninkui iš kuo didesnio skaičiaus draugų ir bičiulių, šalia prisegant ir bendrų nuotraukų, jei yra galimybė.

Nenuodėmingas gimtadienio melas. Vardan pavykusio siurprizo ir artimo žmogaus šypsenos negėda šiek tiek sumeluoti. Na, galima ir ne šiek tiek, bet neverskite jo pražilti per savo dieną. Sukurkite netikrą istoriją (bet pakankamai realistišką – pavyzdžiui, jog jums sugedo automobilis, prieš iškeliaudami pamiršote dokumentus ir verkiant reikia tiesioginės pagalbos ir taip toliau), išviliokite jubiliatą iš namų ir „netyčia“ atveskite jį ten, kur jo laukia vakarėlis.

Lobių medžioklė. Vardan įsimintinos šventės vargote jūs, dabar leiskite šiek tiek pavargti ir šventės kaltininkui. Paslėpkite nedideles dovanas erdvioje, bet ne itin didelėje teritorijoje, įduokite jam kelionės žemėlapį, užuominas ir priemones, siurprizams atrasti. Kiekviename punkte gali laukti draugai, visus kuriuos „surinkus“ prasidės tikrasis gimtadienis. Tiesa, tokio plano realumas priklauso nuo gyvenamosios vietos ir gimtadieninko darbotvarkės.

Priminkite tai, kas primiršta. Dažnas turime į praeitį kiek nugrimzdusius pomėgius, veiklas, kurias anksčiau dievinome, bet kurioms pastaruoju metu vis nelikdavo laiko. Tikriausiai tokių turi ir švenčiantysis, tad sugrąžinkite jį į tuos gerus laikus. Dar geriau – suorganizuokite susitikimą su Jo ar Jos senai matytais vaikystės draugais, svetur išvykusiais šeimos nariais ar panašiai. Nelengva, tačiau verta pastangų.

Išnaudokite ne tik Jo/Jos hobių sąrašą, tačiau ir savo talentus. Kad ir kas tai bebūtų, pradedant šokiu, sukurta daina, tapytu paveikslu ar drožinėtu dirbiniu.

Nustebinkite!