Kada prasideda pasiruošimas gimtadieniui?

Manote, kad svečiai ruošiasi tik jau atėjus vakarėlio dienai? Klystate. Šventinė nuotaika auga nuo tos akimirkos, kai pakviečiate savo draugus ir artimuosius į organizuojamą vakarėlį. Todėl nustebinkite ir suteikite šventinės nuotaikos dar daugiau įteikdami išskirtinius pakvietimus.

Pastaruoju metu populiariausias būdas kviesti į gimtadienio šventę yra padaryti renginio įvykį socialiniame tinkle ir sukviesti savo artimuosius. Taip pat, pakviesti žodžiu. Išmėginkite kitą būdą – įteikite popierinius, gražiai parengtus kvietimus, kurie ilgai išliks šventės prisiminimu.

Kvietimo pliusas – vienoje vietoje galite surašyti visą informaciją. Datą, laiką, vietą. Taip pat, jei tai teminis vakarėlis ar reikalaujantis atitinkamo aprangos kodo – paminėkite šią informaciją kvietime.

Jei rengiate teminį vakarėlį, kvietimą taip pat priderinkite prie temos.

Kvietimus darykite vienodus. Nederinkite prie svečių, o rinkitės tai, kas patinka Jums. Pavyzdžiui, visai nesvarbu, kad rengiate vaikų vakarėlį ir kvietimas atitinkamas – būtent tokį teikite močiutei ar seneliui, kad ir kokie rimti jie būtų.

Pateikiame keletą nuotraukų su kvietimais. Pasisemkite idėjų ir pradėkite šventę jau nuo pakvietimo į ją dienos.

KVIETIMŲ IDĖJOS