Kiekvienas vaikas laukia savo gimtadienio ir mintyse tikriausiai skaičiuoja dienas iki jo, tad tėvams ant pečių tenka nemaža atsakomybė, kaip gi realizuoti savo vaiko lūkesčius ir padaryti šią dieną neeiline. O ir kartotis pernai rengto gimtadienio atžvilgiu tikriausiai nesinori. Vis dėl to svarbiausiu dalyku, suprantama, turėtų išlikti vaiko norai bei svajonės.

KeksiukaiJeigu organizuosite teminį gimtadienį, tuomet tikėtina, jog bus daug smagaus (tačiau kartu, tikėtina, intensyviai darbingo) laiko besiruošiant šventei – pavyzdžiui, kuriant kostiumą ir dekoracijas. Temą pasufleruos jūsų vaiko pomėgiai – tai gali būti animacinio filmo ar knygos herojai. Galite paruošti po nebrangų dovanų maišelį kiekvienam mažajam svečiui, susijusį su tema. Jeigu tai klasikinė tema, kaip „Havajai“, jame gali būti gėlių girliandos ar segtukai su gėlėmis mergaitei, jeigu tema, pavyzdžiui, „piratai“, parūpinkite vaikiškų vienkartinių tatuiruočių, akių raiščių ir panašių atributų. Prie temos visada galima priderinti ir užkandžius, svarbiausia čia yra vaizduotė. Leiskite vaikams ir pasmaližiauti, tačiau nepersistenkite, taip pat atminkite, jog vaikai dažniau nei suaugusieji turi tam tikrų mitybos apribojimų, alergijų, tad šiuos dalykus pravartu sužinoti iš jų tėvų.

Tiek į parengiamuosius darbus, tiek į svečių sąrašo sudarymą svarbu įtraukti ir šventės „kaltininką“, juk visgi tai jo diena, tačiau suprantama, jog didysis krūvis ir atsakomybė teks jums, tad ir svečių sąrašas turėtų būti suvaldomo skaičiaus. Pramogos, kurias galima sugalvoti, priklauso nuo vaikų amžiaus ir būdo, suteikite jiems galimybes, pradedant stalo žaidimais ar lauko žaidimais, kaip, pavyzdžiui, mini golfas, tačiau nepadarykite klaidos primesdami jiems tai tarsi būtiną tvarkaraštį, prie kurio jie įpratę mokykloje. Vaikai daugiau ar mažiau kūrybingi bei iniciatyvūs, tad leiskite jiems bent iš dalies kurti šventę patiems. Sunkiai sekasi įtraukti juos į žaidimus? Pamėginkite pasiūlyti už tai prizų, tačiau – svarbu – nenuskriauskite palikdami tuščiomis nė vieno.

Turintys galimybių dažnai renkasi profesionalius gimtadienių vedėjus, žmones, kurie moka dirbti su vaikais ir tai daro kūrybingai bei džiugiai. Tai, suprantama, tinkama labiau didelio masto šventėms ir yra brangu, tačiau nenusivilkite – jūs tikrai galite įgyvendinti nepamirštamą šventę ir patys, už kurią jūsų vaikas jums visuomet bus dėkingas.

IDĖJOS

Dovanos

Visos dovanos gimtadienio proga vienoje vietoje. Išrinkite vaikui idealiausią ir linksmiausią!

Dekoracijos

Dekoracijos šventei, tarp kurių tikrai rasite tinkamiausią savo vaiko gimtadieniui!

Žaidimai

Išsirinkite žaidimus, kuriuos vakarėlio metu galės žaisti vaikai ir smagiai leisti laiką.

Kvietimai

Žaviausi kvietimai, kurie pradžiugins ir neleis pamiršti artėjančios datos. Pakvieskite stilingai!