Rezultatų: 5

Didelė geltona mieganti rožė po stiklu

53.00

Norite maloniai nustebinti savo mylimas moteris? Padovanokite šią romantišką dovaną ir jos tikrai neliks abejingos. Stabilizuota geltona mieganti rožė po stiklu ne tik meilės bet ir pagarbos simbolis. Stiklinį gaubtą juosiantis ryškiaspalvis kaspinas suteiks papildomo žavesio balzamuotai rožei, kurios grožiu bus galima džiaugtis netgi iki 3 metų.

Geltonų ir rožinių rožių dėžutė

22.0099.00

Spalvinga rožių dėžutė tiks bet kokiai progai – gimtadieniui, motinos dienai, moters dienai ir kitoms šventėms, kai tiesiog būtina pasveikinti moterį ar merginą. Ši dėžutė bus puikus pasirinkimas norint ne tik pasveikinti, bet ir nustebinti! Gėlių atspalvis gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų gėlių nuotraukoje.

Įvairių spalvų rožių dėžutė

18.4099.00

Spalvinga rožių dėžutė yra ypatinga ne tik savo spinduliuojama gera energija, bet ir tuo, jog yra tinkama dovanoti tiek vyrams, tiek moterims bet kokia proga. Jeigu norite ne tik nustebinti, bet ir išreikšti pačius švelniausius ar šilčiausius jausmus – rinkitės šią įvairių spalvų rožių dėžutę. Gėlių atspalvis gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų gėlių nuotraukoje.

Pigiau!

Geltona rožė

2.50 2.20

Geltonos rožės yra draugystės, ištikimybės ir atsidavimo simbolis. Dėl šios priežasties geltonas rožes itin tinka dovanoti draugams ir artimiesiems. Visuomenėje yra nuomonių, jog negalima dovanoti geltonų rožių mylimam žmogui, nes prišauksi skyrybas, tačiau tai toli gražu nėra tiesa. Geltonas rožes galima dovanoti antrai pusei taip išreiškiant ne tik meilę, bet ir ypatingą draugystę.