Mėlynos rožės – stilinga, išskirtinė ir labai elegantiška dovana, tinkama dovanoti pačiomis įvairiausiomis progomis. Kaip ir kiekvienos gėlės, mėlynos rožės taip pat turi simboliką. Įprastai sakoma, kad mėlynos rožės yra paslapties, dviprasmiškų jausmų simbolis, kurį galima įteikti tiek mylimai moteriai, tiek brangiam draugui.

Spauskite čia...

Rezultatų: 5

Mėlynų rožių puokštė

45.00303.00

Mėlynos rožės – vienos išskirtiniausių ir įdomiausių rožių, tad jos tiks ypatingoms progoms. Rožių puokštę galite rinktis įvairių dydžių.

Norėdami užsakyti šią dėžutę su pristatymu tą pačią dieną – susisiekite su mumis telefonu dėl reikiamo gėlių kiekio.

Mėlynų rožių dėžutė

37.00148.00

Dovanodami mėlynų rožių dėžutę išsiskirsite iš visų sveikinančiųjų, o ir gavėjas bus maloniai nustebintas šia unikalia ir ypatinga dovana. Dėžutę galite rinktis iš kelių dydžių. Nustebinkite brangius žmones įteikdami jiems skirtą stilingą gėlių dėžutę.

Dėžutę galite rinktis iš trijų dydžių:

  • Mažą dėžutę sudaro 11 rožių.
  • Vidutinę dėžutę sudaro 23 arba 35 rožės.
  • Didelė dėžutę sudaro 47 rožės.

Priimame tik išankstinius mėlynų rožių dėžučių užsakymus.

Stabilizuota mėlyna rožė po kupolu Išparduota

Maža mėlyna mieganti rožė po stiklu

27.00

Norite maloniai nustebinti savo mylimas moteris? Padovanokite šią romantišką dovaną ir jos tikrai neliks abejingos. Stabilizuota mėlyna rožytė po stiklu ne tik meilės bet ir pagarbos simbolis. Stiklinį gaubtą juosiantis ryškiaspalvis kaspinas suteiks papildomo žavesio balzamuotai rožei, kurios grožiu bus galima džiaugtis netgi iki 3 metų.

Mėlyni - stabilizuotų rožių žiedai Išparduota

Mėlynas miegančios rožės žiedas (4 vnt.)

26.00

Norite maloniai nustebinti savo mylimą moterį, sesę ar mamą? Jei taip, su šiuo, mėlynos spalvos rožės žiedu, nesunkiai tą pasieksite. Padovanokite miegančios rožės žiedą savo artimajai ir ji tikrai liks sužavėta.