Jei norite nustebinti vaikiną ir niekaip nesugalvojate kaip, pasirinkite tam Valentino dieną. Ir net jei Jūsų pora šios dienos nesureikšmina, tai dar geriau. Nes niekas nenustebins labiau nei staigmena dieną, kurią tiesiog ignoruojate. O jei Valentino diena Jums svarbi – nustebinti norisi dar labiau!

Kaip nustebinti vaikinąKaip nustebinti vaikiną? Kokią staigmeną jam galima surengti, kad jis jos nepamirštų? Tiesiog įsiklausykite į tai, ką jis kalba ištisus metus. Ir net gal atsigręžkite į jo pomėgius, kurių pati gal ne itin mėgstate.

Ar vaikinas Jus dažnai nustebina pusryčiais į lovą? Visai nesvarbu koks atsakymas, nes siūlome padaryti tai Jums. Atneškite jo mėgstamiausios kavos ar arbatos, sočius ir gardžius pusryčius į lovą. Pažadinkite jį šiais kvapais. Galbūt skamba kaip nuvalkioto filmo scena, tačiau taip atrodo tik iki tol, kad patys patiriame tokios staigmenos skonį.

Toliau klaidžiojant virtuvės labirintuose, pamėginkite iškepti savo vaikinui pyragą, tortą ar kitokių kepinių. Jei esate šios srities meistrė, nustebinkite jį jo mėgstamo personažo, žaidimo herojaus formos kepiniu. O jei laikote save ta, kuri niekada neiškeps gero pyrago, pamirškite tokį nusistatymą. Galbūt kaip tik tai bus kartas, kai kepinys pavyks! Nušausite du zuikius vienu kartu – pajusite kepimo malonumą ir, žinoma, nustebinsite vaikiną tikrai netikėta staigmena.

O jei kepiniai ne Jums, bet idėja su mėgstamu personažu patiko – tiesiog pasipuoškite marškinėliais, at kurių pavaizduotas tas herojus. Tai gali būti vaikinui skirti marškinėliai – vėliau jie tiesiog kvepės jumis ir jam primins apie Jus. Taip apsirengusi atneškite pusryčius, nustebinkite jį dirbantį. Efektas bus nepamirštamas.

Praktiškam vaikinui praktiškiausia dovana yra jo mašinos nuplovimas. Skamba ne itin romantiškai? O Jūs pamėginkite ir stebėkite jo reakciją. Nes jei siekiate staigmenos efekto – tai tikrai pasiteisins.

Tačiau labiausiai nustebinsite vaikiną jei pateiksite jam dovaną, kurios iš Jūsų tikrai nesitikės. Tam tereikia atsisukti į jo pomėgius, kurių pati nemėgstate ir jie Jus erzina. Pavyzdžiui, video žaidimai, automobiliai, pokeris… Bet kas. Įteikite kažką, kas bus susiję su tuo pomėgiu ir itin naudingas jam, kaip kolekcionieriui.

Šie patarimai gal ir padės sugalvoti ką dovanoti, tačiau pagrindinė mūsų idėja yra padėti sugalvoti kaip NUSTEBINTI ir kaip būtų galima padaryti tikrą STAIGMENĄ, kai rodos, kad visi jausmai parodyti, išsakyti ir nežinia kas dar gali nudžiuginti labiau, nei Jūsų šypsena.