Visai nesvarbu, kad Jūsų mergina sako, kad ji nešvenčia Valentino dienos – staigmenoms tinkama ir ši diena. O jei nepaliaujamai kalba apie vasario 14, tai pasistenkite, nes jis tikrai tikėsis kažko nepaprasto!

Bet kaip nustebinti merginą, kai rodoKaip nustebinti merginąs, kad viskas pasakyta, padovanota, padaryta? Atsipalaiduokite, kartais paprasčiausios idėjos būna genialiausios. Pavyzdžiui, dažnai dovanojate jai gėles? Šį kartą užsakykite gėlių pristatymą į namus su kurjeriu. Įsivaizduokite jos reakciją, kai Jūs esate šalia arba kaip tik, išvykęs, bet į jos namus atkeliauja didelė ir nepakartojama gėlių puokštė su Jūsų vardu ant kortelės. Pripažinkite, tai bus nuostabi staigmena!

Negalite pakęsti suktis virtuvėje? Tada merginą tikrai nustebins pusryčiai į lovą. Nesvarbu, ką patieksite – vaisių, salotas ar kiaušinienę. Pažadinkite ją gardžiais kvapais ir leiskite pasimėgauti ramybės minutėle lovoje. Staigmena, kai ja pradedamas rytas, padarys dieną nepaprastai nuostabia.

Niekam ne paslaptis, kad merginos yra didesnės romantikės nei vaikinai. Jos skaito romanus, poeziją, žiūri romantinius filmus ir tikisi, kad ten aprašytus gestus ir pojūčius pajus pačios. Mes nesiūlome parašyti eilėraščio, jei to nemokate ar sugroti serenadą po langais. Kartais užtenka paprasčiausio laiško rasto pašto dėžutėje, prie lovos, vonios kambaryje ar priklijuoto prie veidrodžio. Palikite jai raštelį nors ir su dviem žodžiais. Bet kuriuo atveju paliksite neišdildomą įspūdį ir tai bus geriausia staigmena, kokią tik esate surengęs.

Šalia laiško galite palikti nuorodą į paštą ar paštomatą, kuriame lauks siuntinys su jos seniai išsvajotu daiktu ar kuponu veiklai. Taip surengsite dvigubą staigmeną – dovaną reikės pasiimti iš neįprastos vietos, o jos norima veikla labai nustebins. Šiuo atveju tereikia atidžiai klausytis. Nes tikrai yra kažkokių veiklų, svajonių apie kurias mergina užsimena, bet niekaip nepadaro – nežinia kas ją stabdo. Todėl kai tai padovanosite Jūs nustebins ir pamalonins. Nes parodysite, kad klausotės ir Jums svarbu.

Stebinti artimą žmogų galima įvairiais būdais. Užtenka pasiklausyti ir atidžiau pastebėti, kad kiltų dar vienas šūsnis idėjų, kaip nustebinti ir kokią staigmeną padaryti merginai. Čia pateikėme tik keletą minčių. Išnaudokite jas ir pajusite įkvėpimą, kad kiekviena diena Jūsų porai būtų viena didelė staigmena kartu.