Lietuvoje Visų Šventųjų diena skirta susikaupimui. Tai metas, kada dauguma giminių susitinka vienoje vietoje tam, kad aplankytų savo mirusiųjų artimųjų kapus, prisimintų, kokie jie buvo. Taip pat, tai priminimas apie laikiną gyvenimą ir kaip reikia gerbti aplinkui esančius.

HelovynasTačiau iš Amerikos atėjusi Helovyno tradicija, vis labiau įsišaknijanti ir Lietuvoje, sako šiek tiek kitaip. Ši šventė skatina ne tik prisiminti mirusiuosius, bet ir švęsti taip, kad linksma būtų ne tik Jums, bet ir jiems. Helovynas švenčiamas spalio 31 dieną.

Skirtingos kultūros skirtingai supranta ir gedulą. Ši tradicija, greičiausiai siejama su keltų laikais, skatina ne tik liūdėti, bet ir linksmintis. Tikima, kad šią dieną vėlės prisikelia ir keliauja po pasaulį – jos gali prisiminti, ką reiškia būti gyviems ir pabendrauti su savo artimaisiais. O kad tiek jiems, tiek gyviesiems būtų drąsiau pastarieji rengiasi įvairiais kostiumais. Tai yra, gyvieji derinasi prie mirusiųjų.

Populiariausi Helovyno kostiumai – velniukai, vaiduokliai ir raganaitės. Tačiau atsiranda ir kitokių interpretacijų – zombių, angeliukų ar įvairių gyvūnų. Visai nesvarbu, kuo pasirinksite būti Helovyno naktį. Svarbiausia pasilinksminti taip, kad jei netyčia į Jūsų vakarėlį ir užklystų kokia vėlė, ji pajustų ką reiškia geras šėlsmas.

Juk po metų aname pasaulyje norisi pasilinksminti.

Dovanos Raganaitėms

Apdovanokite visas Raganaites jų vertomis dovanomis!

Žodžiai

Žodžiai apie mirtį nebūtinai turi gąsdinti. Tai mintys, leidžiančios džiaugtis gyvenimu.

Dovanos Velniukams

Apdovanokite visus geruosius Velniukus jų vertomis neįprastomis dovanomis!