Vestuvės tikriausiai yra svarbiausias slenkstis kiekvieno asmens gyvenime, per kurį žengiama į santuoką. O tai – šeimos pagrindas, dviejų žmonių amžinas įsipareigojimas vienas kitam. Įsipareigojimas paramai, pagarbai ir meilei, lydėsiantiems abu likusį gyvenimą. Santuoka nėra vienam iš dviejų, ji abiems, vienas kito laimei. Tai netgi daugiau nei tvirčiausia tarpasmeninė sąjunga ir pasižadėjimas, tai yra kiekvienos visuomenės audinio pagrindinė dalis ir jos tęstinumo laidas.

VestuvėsApie vestuves svajojusi ir idealųjį savo vedybų paveikslą vaizduotėje sukūrusi yra, ko gero, kiekviena mergina, tačiau klaida būtų sakyti, jog vyrams tai mažiau ypatinga. Todėl, pirmiausia, svarbus psichologinis pasiruošimas. Planavimas reikalauja kūrybingų pastangų iš abiejų sutuoktinių. Ir priklausomai nuo to šis laikotarpis gali būti arba dar vienas nuostabus epizodas poros santykiuose arba streso kupinas iššūkis. Didžiąją gyvenimo dieną natūralu siekti tobulumo visur, tačiau reikalinga būti lanksčiam, kuomet viskas klostosi ne visai idealiai pagal numatymą. O juk numatytų sričių ir reikalų tiek daug.

Savi keblumai iškyla ir vestuvių dalyviams iš šalies – svečiams. Būti pakviestam sudalyvauti svarbiausioje dviejų žmonių gyvenimo šventėje tenka tikrai ne kasmet, tai didelė ir neeilinė garbė, o ir kiekvienos vedybos – unikali ir nauja, nepakartojama istorija, kurios dalimi tenka garbė būti. Mąstome apie dovaną, iš kurios patys natūraliai reikalaujame daug. Naujai susikūrusiai šeimai priešakyje išties gali būti gausybė reikalingų, naudingų, vertų dovanų, tačiau tai tik iš pažiūros gali pasirodyti lengva užduotis.

Per vestuves dovanojama kone viskas – nuo baldų ir buitinės technikos iki kelionių ir paveikslų. Tokiais atvejais reikia gerai žinoti, ko naujai šeimai iš tiesų reikia. Taip pat dažniausiai yra rizika, jog kažkas iš kitų svečių svarsto apie tokią pačią dovaną kaip jūs. Tad toliaregiška yra pasidalinti planais, o kartais galbūt ir organizuoti dovaną gausesniu būriu žmonių.

Dažna dovana yra ir pinigai, ir nors tai ir nėra bloga idėja, daugumą atbaido tai, jog tokia dovana neatrodo niekuo išskirtina ar įsimintina. Tačiau pasitelkus vaizduotę galima tai ištaisyti – pavyzdžiui, dovana pinigais origami skulptūros ar stikle įrėminto paveikslo pavidalu gali atrodyti tikrai įspūdingai, o jos naudą jaunavedžiai galės realizuoti taip, kaip tik trokš patys.

Dovanos Jauniesiems

Išrinkite nepamirštamą dovaną jauniesiems. Pasisemkite idėjų, kaip padovanoti pinigus.

Vestuviniai sveikinimai

Ieškote sveikinimo, kuris geriausiai tiktų vestuvėms? Išsirinkite iš šių, tikrai rasite labiausiai patinkantį.

Meilės žodžiai

Tai nuoširdūs meilės žodžiai, kurie gali paįvairinti dovanos teikimo ceremoniją ar užrašą atviruke jauniesiems.

Vestuvinės dovanos

Kokios dovanos tinkamos vestuvės? Vestuvinės dovanos tam, kad tie, kurie jas gaus, liktų sužavėti.

Vestuviniai tostai

Pasakykite nepamirštamą tostą jaunavedžiams. Padarykite dar ypatingesnę šventės dieną!

Dekoracijos

Idėjos, kaip galite papuošti savo ypatingąją šventę – čia. Pasižvalgykite po dekoracijų galeriją.

Dovanos vestuvių metinių proga

Visai nesvarbu ką sveikinate – vyrą ar žmoną. Toks dėmesio parodymas neliks nepastebėtu.

Žaidimai

Tai žaidimai, kurie pagelbės visiems, kurie bus atsakingi už veiklą vestuvėse. Išjudinkite svečius!