Persikraustymas visada yra didelis ir reikšmingas gyvenimo įvykis, tarsi startinis šūvis naujojoje trasoje, o proga iššauti šampano tikrai pakankamai solidi ir verta. Įkurtuvės būna kartą, daugiausiai – kelis kartus gyvenime, tad vien dėl to verta jas surengti ir į jas ateiti, jeigu esate kviečiamas.

ĮkurtuvėsPrasminga ir apie jas kalbėti, juk daugumai gali kilti pagrįstų klausimų ir neaiškumu, kokios jos turėtų būti – ne kiekvienam yra tekę jas rengti anksčiau. Tikėtina, jog tarp naujųjų keturių jūsų sienų ateityje dar nekartą bus sulaukta svečių, tačiau tai pirmasis kartas. Ir jis yra ypatingas. Tai proga susitikti ir gerai praleisti laiką artimiausių žmonių draugijoje, bet kartu su pakvietimu į įkurtuves jūs parodote, jog žmogus yra vertinamas ir šiame naujame gyvenimo etape, o taip pat laukiamas jūsų namuose.

Tad jeigu gavote kvietimą į įkurtuves, tačiau jose neketinate dalyvauti, geriau jau tam rastumėte deramą pasiteisinimą. Nors neprivalote ir jeigu to nepadarysite, tai nebus blogas tonas. Taip pat, įkurtuvės kartu yra proga susipažinti su naujaisiais kaimynais. Tiesa, patogiau ir jaukiau bus, jeigu paskirsite atskirą vakarą vien tik kaimynams, taip išvengsite šurmulio ir galėsite daugiau pabendrauti ir sužinoti apie juos, apylinkes ir viską, kas jus domina.

Svarbiausia, kad įkurtuvėse gerai jaustųsi tiek svečiai, kurie praleis gerai laiką, tiek šeimininkai, kurie nesuks galvos, kad kas nors ką nors sudaužys ar sulaužys.

Įkurtuvių dovanos

Įkurtuvių dovanos, kurios ne tik pradžiugins, bet ir bus labai naudingos visiems naujakuriams. Išrinkite!

Žodžiai ir mintys

Pasveikinkite naujakurius prasmingais žodžiais. Palinkėkite patogaus ir gero gyvenimo naujuose namuose.

Įkurtuvių svečio atmintinė

Nerimaujate dėl dovanos ar to, kaip reiktų elgtis? Nusiraminkite ir paskaitykite.

Įkurtuvių planavimas

Neramina įkurtuvių planavimas? Pateikiame keletą patarimų, kad pasiruošimas būtų ramesnis.

Idėjos

Dekoracijos, stalas, svečiai… Tiek daug kamuojančių klausimų! Pasisemkite idėjų įkurtuvių planavimui.