Mieli vyrai, nemanykite, kad tik moterys turi savo tarptautinę dieną. Moterys, pats laikas pasveikinti savo vyrus su Jų diena!

Tarptautinė vyrų diena

Tarptautinė vyrų diena minima lapkričio 19. Tiesa, kai kuriose šalyse šios datos minėjimas skiriasi. Tačiau visur jos prasmė yra ta pati – pasveikinti vyrus, padėkoti, kad jie yra šalia.

Švenčiant šią dieną stengiamasi atkreipti Vyrų dienadėmesį į vyrų sveikatą. Dėl įsisenėjusio požiūrio, kad vyrai yra šeimos galvos ir maitintojai, kurie neserga ir visada yra stiprūs, jie patiria daug spaudimo. Dėl šios nusistovėjusios nuomonės, vyrai dažnai vengia apsilankyti pas gydytojus ir ignoruoja savo sveikatos problemas.

Lapkričio 19 dieną visos moterys skatinamos paprašyti savo vyrų pasitikrinti sveikatą ir atsipalaiduoti. Nes vyrai, kaip ir moterys, dažnai jaučia stresą, įtampą ir tai kenkia jų sveikatai.

Lapkričio 19 diena buvo pasirinkta kaip atsvara vasario 23 dienai, kurios metu Sovietų Sąjungoje buvo minima vyrų diena. Tačiau dėl politinės situacijos ir Sovietų Sąjungos ideologijas, vasario 23 dienos datą daugelis stengiasi pamiršti.

Todėl lapkričio 19 diena yra Tarptautinė vyrų diena, kurios metu jie turėtų būti pastebėti, aprūpinti.

Nacionalinė vyrų diena

2011 metais radijo stoties M-1 vyrukai inicijavo, kad paskutinis gegužės penktadienis būtų minimas kaip nacionalinė vyrų diena. Šventė kada greitai prigijo ir nuo tada paskutinį pavasario penktadienį didžiausią dėmesį gauna vyrai.

Šios dienos proga organizuojami įvairūs renginiai – imtynės purve, virvės traukimas ir panašiai. Nacionalinės vyrų dienos esmė pabrėžti, kad vyrai irgi nori švęsti, būti pastebėti ir pasveikinti.

Dovanos vyrams

Nustebinkite artimus vyrus miela dovana! Geriausios ir visos dovanos vienoje vietoje.

Mintys vyrams

Susimąstyti verčiantys žodžiai vyrams. Pasveikinkite Vyrų dienos proga prasmingai.